Gençliğim Eyvah Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Atv ekranlarının sevilen yaz dizisi Gençliğim Eyvah’dan kötü haber geldi. Her ne kadar yaz sezonunda 3 – 4 gibi reytingler alarak kimseyi memnun edemese de Gençliğim Eyvah dizisi yaz boyunca izleyiciyi güldürmeyi başarmış ve yeni sezonda da devam etmeyi hak etmişti; ancak Atv Gençliğim Eyvah dizisi için kararını olumsuz olarak açıkladı.

Gençliğim Eyvah’ın Final Tarihi Kesinleşti ve Çekimler Tamamladı

Gençliğim Eyvah dizisi 17. bölümü ile 5 ekim 2020 de final yapacak. Gençliğim Eyvah dizisi zaten ekim ayına kadar devam edecek şekilde planlanmıştı ve planlanan şekilde de 5 ekim de ekranlara veda edecek. Yani Gençliğim Eyvah için alınmış erken bir final kararı yok.

Gençliğim Eyvah Neden Final Yapıyor?

Gençliğim Eyvah dizisi ne yazık ki yeni sezonda ki güçlü rakipleri karşısında beklenen reytingleri alamadı bunun üzerine Atv yönetimi de Akıncı dizisini pazartesi akşamları yayına alacak.gencligim eyvah final nedeni resimleri

Gençliğim Eyvah Yaz Sezonu Sonunda Final Yapacak?

Gençliğim Eyvah dizisi yaz sezonu için planlanan bir diziydi tüm hazırlıklar da buna göre yapılmıştı; tabi ki Gençliğim Eyvah dizisi 4 yerine 8 reyting alsaydı devam etmesi için bir çözüm bulunurdu ancak aldığı bu reytingler sezon içinde Atv Türkiye’nin en çok izlenen kanalına çok az.

Atv yönetiminin elinde zaten geçen sezondan devam eden 5 dizi projesi var; cumartesi günü için ise Maria ile Mustafa dizisi düşünülüyor geriye kalan tek boş günü pazartesi bu güne ise Akıncı ve Maraşlı olmak üzere iki yeni dizisi hazırlanıyor; bu iki diziden biri Atv’nin yeni sezonda pazartesi akşamları ekranlara getireceği yeni dizisi olacak. Gençliğim Eyvah dizisi de bu iki dizi hazırlanana kadar pazartesi akşamları Atv ekrankarında yayınlanmaya devam edecek.

Gençliğim Eyvah Ne Zaman Final Yapacak?

Gençliğim Eyvah dizisinin yaz sezonunda 1. bölümü ile final yapması bekleniyor. Bu durumda tahmini olarak Gençliğim Eyvah 5 wkim 2020 de final  yaparak ekranlara veda edecek; ancak kesin tarih Akıncı ve Maraşlı dizisinin durumuna göre netleşecek. Eğer Gençliğim Eyvah dizi sezon içinde büyük rakipleri karşısında daha düşük reytingler alırsa daha erken final yapacak ve Gençliğim Eyvah dizisi yerine Milyoner programı pazartesi yayında olacak. gencligim eyvah final bolumu resimleri

Gençliğim Eyvah İyi Başlayamadı

Gençliğim Eyvah dizisi 2020’nin en komik yaz dizisi olmaya aday. 15 haziranda yayın hayatına başlayan ve en çok gülmeye ihtiyacımız olduğu günlerde bizleri güldüren Gençliğim Eyvah dizisi her ne kadar reytinglerine bakıldığında çok iyi bir başlangıç yapamasa da orta halli bir yaz dizisi olduğunu gösterdi.

Gençliğim Eyvah Reytingleri

Gençliğim Eyvah 1. bölümü ile 15 haziran 2020 akşamı 3.85 reyting ile total grubunda sadece Zalim İstanbul’u geçerek 5. oldu.

Gençliğim Eyvah dizisi nispeten erken yaz sezonuna başlayan bir dizi oldu. İki sezon diziyse yarıştı daha ilk bölümünde; her ne kadar Zalim İstanbul 22 Haziranda Sefirin Kızı 29 haziranda; survivor’da 4 temmuz’da final yapsa bile Gençliğim Eyvah dizisi en az 3 bölüm çok önemli rakipler ile mücadele edecek. Atv yönetimin inat etmeyip Gençliğim Eyvah’ı pazartesi değil de diğer günlerden birinde başlatsaydı bu kadar düşük reyting ile başlamazdı dizi.

Atv yönetimi ise Gençliğim Eyvah  dizisini yeni sezonda istediği kadar devam ettirebilmek için pazartesine koydu; zira Atv’nin pazartesi dizisi uzun zamandır yok. Gençliğim Eyvah Ne Zaman Final Yapacak 1

Gençliğim Eyvah Bilindik Senaryo

Rakip iki kebapçı arkadaşların olduğu diziler daha önce yapıldı bu nedenle de izleyiciye Gençliğim Eyvah dizisi ilk bölümden tanıdık geldi; ancak yine de dizinin seyir zevki yüksek olacak gibi görünüyor.

Gençliğim Eyvah dizisi yaz sezonu için planlanmış bir dizi; yüksek reyting alsa bile 2020 2021 yeni sezonunda Atv ekranlarında yayınlanabilecek bir proje değil; çünkü Atv yönetiminin elinde Hercai Kuruluş Osman, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bir Zamanlar Çukurova, Maria ve Mustafa, Gel Dese Aşk ve Akıncı gibi diziler var; bu günlere bile gün bulmakta zorlanan Atv’nin planında Gençliğim Eyvah dizisinin devam etmesi düşünülmüyor.

Gençliğim Eyvah Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Gençliğim Eyvah dizisinin 13 bölüm olarak yayınlanması planlanıyor; ancak Atv’nin yeni dizileri Akıncı gecikirse Gençliğim Eyvah dizisi yayın hayatına devam edebilir. Bu nedenle Gençliğim Eyvah için kesin bir final tarihi vermek doğru olmaz; ayrıca Gençliğim Eyvah  dizisi yaz aylarında 3 ve altı reytingler alırsa erken final riski ile de karşı karşıya da kalabilir. Bu durumda Atv pazartesi akşamları Akıncı dizisi başlayana kadar Kim Milyoner Olmak İster’i veya yerliGençliğim Eyvah Ne Zaman Final Yapacak 1 yabancı sinema filmi de yayınlayabilir.

Yorum yaz

Gençliğim Eyvah Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (1 Yorum)

  1. gençliğim eyvah final yapması kardeeş oldukları ortaya çıksın artık ona gore bakalım neler olacak