Çocuk Oyuncu Pelin Kimdir? Annemizi Saklarken Elif Kurtaran

Merakla beklenen Annemizi Saklarken dizisinde oyuncular belli olmaya devam ederken en fazla da çocuk oyuncular dikkat çekiyor. Birbirinden yetenekli çocuk oyuncunun dizide yer alacağı söylenirken belki de bunlardan en dikkat çekeni Elif Kurtaran olacak.

Handan’ın 3 çocuğuyla hayata tutunma mücadelesini konu edinen ve şimdiden çok ses getiren dizide okuma provaları sona erdi. OJO Pictures tarafından ekranlara taşınacak olan dizinin yönetmen koltuğunda Barış Yöş oturacak. Dizinin senaryosunda ise Sırma Yanık imzası var. Dizide Kutsi, Hande Doğandemir, Yeşim Ceren Bozoğlu, Ece Yaşar, Hatice Aslan başrollerde oynarken yeni yetenekler de dahil olmaya devam ediyor. Bunlardan biri de Elif Kurtaran. Elif Kurtaran dizide Pelin karakterini oynayacak.

Annemizi Saklarken Pelin Kimdir?

Çocuk oyuncu Elif Kurtaran tarafından oynanacak olan Pelin karakteri ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor. İlerleyen günlerde detaylı bilgiler paylaşılacaktır.elif 1

Elif Kurtaran Kimdir?

Annemizi Saklarken dizisinde Pelin karakterini oynayan Elif Kurtaran çocuk yıldızlardan biri. Star TV ‘de yayınlanan ve sadece 12 bölüm yayınlanan Sol Yanım dizisinde Maya karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Elif daha sonra yeni bir dizi ile daha anlaştı. Çekimleri Ayvalık’da devam eden ve dijital platform Netflix’de yayınlanacak Another Self dizisinde Murat Boz ve Tuba Büyüküstün ile oynayacak olan minik yıldız büyük bir başarıya daha imza attı. Bir çok çocuğun taramadan geçtiği ve Tuba Büyüküstün’e benzediği için bu dizide rol aldığı belirtilen Elif Kurtaran’ın ismi şimdi de Annemizi Saklarken dizisiyle gündemde.elif1

Elif Kurtaran bu dizide Pelin karakterini oynayacak. Jade Casting İstanbul oyuncusu olan yıldızımıza maşallah diyerek yeni dizisinde başarılar dileriz. Minik yıldızımızın sosyal medya hesabı da var ve ailesi tarafından yönetiliyor. Küçük yaşına rağmen 15 000 civarında takipçisinin olması gelecekle ilgili güzel işle yapacağının bir işareti.