Annemizi Saklarken Bora Kimdir? Erdem Kaynarca Hangi Dizilerde Oynadı?

Üç çocuk annesi Handan’ın etkileyici hikayesini konu edinen ve OJO Pictures imzalı Annemizi Saklarken dizisinde flaş hamleler yaşanıyor. Başrollerinde; Kutsi, Hande Doğandemir, Yeşim Ceren Bozoğlu, Ece Yaşar, Hatice Aslan gibi oyuncuların yer aldığı dizi için geri sayım başladı. Okuma provası tamamlanan diziye Ada Masalı dizisinden flaş bir transfer yapıldı.

Barış Yöş’ün yönetmen koltuğunda oturduğu, Sırma Yanık tarafından kaleme alınan diziye Ada Masalı dizisinde Batu karakterini oynayan Erdem Kaynarca dahil oldu. Erdem Kaynarca dizide Bora karakterini oynayacak. Annemizi Saklarken Bora ve Erdem Kaynarca Kimdir ve Hangi Dizilerde Oynadı gibi soruların cevapları yazımızda.

Erdem Kaynarca Annemizi Saklarken dizisinde Derya Pınar Ak (Ela), Ali Emir Doğrul (Can), Elif Kurtaran (Pelin), Merve Sevin (Burcu), Pervin Bağdat (Sevil), Güngör Bayrak ve Özgür Daniel Foster gibi oyuncularla birlikte rol alacak.

Annemizi Saklarken Bora Kimdir?

Kadrosunda ünlü isimleri barındıran Annemizi Saklarken dizisinde Erdem Kaynarca tarafından oynanacak Bora karakteri ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor. İlerleyen günlerde konu ile ilgili detayla bilgiler verilecektir.

Erdem Kaynarca Kimdir?

Yasak Elma dizisiyle adından söz ettiren Erdem Kaynarca, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ortadoğu Üniversitesi Felsefe Bölümünü bitirdikten sonra Kadir Has Üniversitesinde Tiyatro Bölümünü okudu. Çok sayıda tiyatro oyununda rol alan oyuncunun ilk film deneyimi 2016 yılında çekilen Emanet filmi olmuştur. Fiziğiyle dikkatleri üzerinde toplayan Erdem Kaynarca 1,2 boyunda 76 kg ağırlığındadır.

Erdem Kaynarca Hangi Dizilerde Oynadı?

2020 – Ada Masalı (Batu) (TV Dizisi)
2019 – Yasak Elma (Dündar) (TV Dizisi)
2018 – Bir Deli Rüzgar (Tunahan) (TV Dizisi)
2017 – Kalp Atışı (Mehmet) (TV Dizisi)
2016 – Emanet (Sinema Film