Ozan Akbaba Eşkıya’dan Neden Ayrıldı? İlyas Geri Dönecek mi?

Ozan Akbaba’nın 7. sezonu ile ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ‘dan ayrılacağı iddia edilmişti. Ozan Akbaba ise eylül ayı başında yeniden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile anlaştığını ve bomba gibi bir 200. bölümün izleyiciyi beklediğini açıklamıştı; ancak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölüm fragmanı yayınlandı ve yeni bölüm fragmanında dizi de İlyas karakterine hayat veren Ozan Akbaba’nın diziden ayrılacağı görülüyor.

Ozan Akbaba Eşkıya’dan Neden Ayrıldı?

Ozan Akbaba Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 200. bölüm fragmanı oldukça izleyici yanıltıcı bir fragman. Her ne kadar Eşkıya 200. bölüm fragmanında İlyas karakterinin Amerikalılar tarafından suikaste uğradığı görülse de İlyas Çakırbeyli tahminlerimize göre ölmeyecek.

Ozan Akbaba Eşkıyadan ayrılmayacak dizi de merkezde yer alacak

Zira Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde eğer Ozan Akbaba  devam etmeyecek olsaydı yeni sözleşme imzalamazdı. Hiç bir oyuncu koca bir sezonu bir bölümde yer alarak heba etmek istemez. Ozan Akbaba da 1 bölüm oynayacağı bir yeni sezon teklifini hiç bir şartta kabul etmez. Bu durumda Eşkıya 200. bölüm fragmanı yanıltıcı.

Eşkıya İlyas Geri Dönecek mi?

Aldığımız bilgilere göre İlyas’ın vurulması, yani suikastı bir düzmece olacak; İlyas ölmeyecek ve Eşkıya dizisine İlyas geri dönecek. Ozan Akbaba 2021 2022 sezonunda Eşkıya dizisinde İlyas karakterine hayat vermeye devam edecek.

Eğer aksi bir durum olacak olsaydı Ozan Akbaba’nın menajeri yaz boyunca farklı dizi yapımcıları ile görüşür bu durumda da medyanın bu ayrılıktan haberi olurdu. En çok da menajer bu ayrılığı duyururdu oyuncusu işsiz kalmasın diye. Eğer bir diziden büyük bir oyuncu ayrılacaksa sezon finalinde ayrılır asla sezonun ilk bölümünde ayrılmaz. Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz ilyas oldu resimleri