Kin Tuncay Kimdir? Cem Yiğit Üzümoğlu’nun Sevgilisi Kim?

Kin filminin oyuncu kadrosu belli oldu. Kin filminde Tuncay karakteri ile karşımıza Cem Yiğit Üzümoğlu çıkacak. Cem Yiğit Üzümoğlu’nun hayat verdiği Tuncay karakteri ile dizi de cinayet büroda çalışan bir polis gibi görünse de aslında yıllardır intikam duygusu ile yanan bir gençtir.

Kin Tuncay Kimdir?

Kin dizisinde Tuncay İstanbul Emniyet Müdürlüğüne yeni tayini çıkmış genç bir polis memurudur. Aslında Tuncay yıllardır komiser Harun’un yanına atanmayı beklemektedir; zira Tuncay çocukken Harun onun babasını gözleri önünde öldürmüştür. O gün Tuncay Harun komisere karşı kin ile doludur. Harun Tuncay başkomiserin katil olduğunu bulduğu bir delil ile anlar ve planını devreye sokar.

Kin Tuncay Kim sorusunun cevabı cem yiğit üzüoğlu

Cem Yiğit Üzümoğlu Kimdir?

Cem Yiğit Üzümoğlu 1994 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 27 yaşında olan Cem Yiğit Üzümoğlu oyunculuk eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Adı Efsane dizisinin Hakan’ı olarak tanınan Cem Yiğit Üzümoğlu 2020’de de Hakan Muhafız dizisinde Emir karakteri ile yer almıştır. Cem Yiğit Üzümoğlu 1.78 metre boyunda  ve 72 kg ağırlığındadır.

Cem Yiğit Üzümoğlu’nun Sevgilisi Var mı?

Cem Yiğit Üzümoğlu’nun bilinen bir sevgilisi yoktur. Cem Yiğit Üzümoğlu sevgilisi olan bir oyuncu değil