Çocuklar Duymasın Devam Edecek mi? 2020 2021 Yeniden Başlayacak mı?

Güncelleme 26 HaziranÇocuklar Duymasın dizisi için kulislerde yeni bir bilgi dolaşıyor. Çocuklar Duymasın’ın 2021 de yeniden başlayacağı; ancak Tamer Karadağlı’nın Çocuklar Duymasın’da yer almayacağı Tamer Karadağlı’nın yerine yeni gelecek oyuncunun izleyici tarafından seçileceği söyleniyor. 

Çocuklar Duymasın dizisi ne zaman bitip ne zaman başlayacağını kimsenin bilemeyeceği efsane bir proje. Yapımcısı ve senaristi Birol Güven çılgın bir adam; izleyicilerin Çocuklar Duymasın’ı özlediğini ve yeteri kadar reyting alacağını tahmin ettiği anda Çocuklar Duymasın’ı hemen yeniden başlatabilir; hal böyle olunca Çocuklar Duymasın ile ilgili sorularda Çocuklar Duymasın dizisinin başrol oyuncuları Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ’a bolca soruluyor.

Her ne kadar Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ Çocuklar Duymasın dizisi ile ünlenselerde aslında izleyicinin fark etmediği bir nokta var bu oyuncular bu dizi ile de ünsüzleştiler. Yani başka bir projede yer almaları imkansız hale geldi; o kadar Haluk ve Meltem ile özdeşleştiler ki bu başarılı iki oyuncu bu iki karakterin dışına çıkamadı.

Çocuklar Duymasın Devam Edecek mi?

Çocuklar Duymasın dizisinin devam edip etmemesi oyunculara çok soruluyor bunun sebebi ise yapımcı Birol Güven’in biz diziyi bitirmedik ara verdik açıklaması. Hal böyle olunca gazeteciler sürekli soruyor bu rolü unutturmak ve yeni roller ile tanınmak isteyen Tamer Karadağlı  ise sürekli bitti artık sormayın diyor; ancak sorulmaya devam ediyor.ocuklar Duymasın Devam Edecek mi

Sonunda Tamer Karadağlı çıldırdı ve  FORX5 TV muhaberine bu sefer farklı ve iğneleyici bir cevap verdi. Tamer Karadağlı verdiği röportajda Çocuklar Duymasın dizisinin eylül ayında başlayacağını belirtti; ve sonrasında kadroda bir değişiklik var mı sorusuna ise büyük bir transfer var diyerek dalga geçti. Transferin kim olduğu sorulunca bu soruyu bana değil yapımcı Birol Güven’e sorun dedi.

Bu röportaj sonra bir çok izleyici Çocuklar Duymasın devam edecek mi? sorusunu bizlere sormaya başladı ancak kesin olarak cevap veriyoruz ki 2020 2021 yeni sezonu için Çocuklar Duymasın dizisinin devam etmesi gibi bir konu söz konusu değil.

Çocuklar Duymasın Yeniden Başlayacak mı 2020 2021 ?

Çocuklar Duymasın dizisi 2020 2021 yeni sezonunda kesin olarak yeniden başlamayacak.

İşte O Röportaj Çocuklar Duymasın Devam Edecek mi?