Masum 116. Bölüm Özeti 16 Temmuz Raşi Bildiğiniz Gibi

Masum dizisinde Raşi’nin yalnızlığı devam ediyor. Urmi Raşi’den haber alamayınca Modi konağına gelir. Gopi’yi görmek için geldiğini söylese de Raşi’den gelişen son haberleri almaya gelmiştir. Ancak Raşi başıma ne geldiyse senin yüzünden geldi diyerek ona bir şey söylemez. Urmi evin yolunu tutar. Masum 16 Temmuz Özeti başlıyor.

Masum 116. Bölüm Özeti

Urmila eve döndüğünde Kinjal’i cips yerken görür ve tabağı elinden almaya çalışır. Cipsin sivilce yapacağını söyler ve ondan yediklerine dikkat etmesini ister. Kinjal parasının olduğunu söyler ve yakında herkesin onu tanıyacağını belirtir. Az sonra kapı çalınır ve bir adam elinde bir elbiseyle gelir. Adam Kinjal’e elbiseyi verir ve çekim için denemesini ister. Urmila’nın yüzü gülmeye başladı.

Raşi Poja öncesinde yardım etmeye çalışır ancak herkes tarafından yok sayılır. Bir süre sonra Büyük anne gelir. Modi ailesi onun kutsamalarını alırken Raşi es geçilir. Büyükanne (Baa) arabada okunmuş su unuttuğunu söyler ve Raşi’den getirmesini ister. Raşi önemsendiği için sevinir ve büyük bir zevkle arabaya gider. Okunmuş suyu alan Raşi onu kaynatmayı ve suyunu Gopi’ye içirmeyi düşünür. Böylece herkesin gözüne girecektir. Raşi suyu bir kavanozda getirince herkes şok olur.1 2020 06 25T210114.843

Koki bu su insanların üzerine serpilir diyerek Raşi’nin cahilliğini ortaya çıkarırken Raşi bilmediğini söyler. Bu arada Kinjal elbiseyi giyer ve olmadığına canı sıkılır. Urmi bundan sonra cips ve ağır yiyecekleri yememesini ister. Kinjal Urmi’nin gözetiminde diyete başlar. Canı çok sıkılan Raşi sonunda annesini arar ve ne yaparsam yapıyım yaranamıyorum der. Bundan sonra Urmi’nin sözünden çıkmamayı taahhüt eder.

Eve gelen doktor Gopi’nin Ahem sayesinde kısa sürede büyük ilerleme katettiğini söyler ve bundan sonra günlük yürüyüşe dikkat etmelerini ister. Gopi’nin yürüyüşü ile Ahem ilgilenir. Gopi bir ara elini bırakır ancak dengesini kaybeder ve düşmek üzereyken Ahem onu tutar. Urmi annesinin söylediklerini yapmaya başlar. Yani eski Raşi haline gelir.2 2020 06 25T210115.891

Urmi ondan Gopi’ye zil almasını ister. Gopi sıkıştığında bu zile basarak yardım isteyecektir. Ancak Urmi’nin amacı Gopi’yi zor durumda bırakmaktır. Koki ilk etapta zilin bir işe yaramayacağını düşünerek kabul etmese de sonra faydalo olacağını kabul eder. Raşi zilin pillerini değiştirir. Urmi Kinjal için güzellik makesi hazırladığını söyler. Kinjal tereddüt ederek maskeyi yüzüne uygular.

Raşi annesini arar ve dediklerini yaptığını söyler. Urmi Gopi ilaçlarını almak için düğmeye basacak ancak pili olmayan zil ötmeyecek ve Gopi kendi işini yapmak için ayağa kalkmaya çalışarak incinecek der. Raşi şok olurken Urmi ona endişelenme çünkü sen zamanında yetişecek ve ailenin güvenini kazanacaksın der. Şeytani plan Raşi’nin hoşuna gider.3 2020 06 25T210116.178

Baa pojai için herkesin gelmesini ister. Raşi annesine poja dualarını bilmediğini söyler. Urmila ondan bluetooth kulaklık takmasını ve pojaya inmesini ister. Raşi pojadaki duaları kendisinin yapacağını söyleyince herkes şok olur. Raşi annesinin söylediklerini tekrar ederek pojayı tamamlar. Annesi Gopi’nin ilaç saatinin geldiğini söyleyince kalkar. Gopi ilaç için zile basar ancak ötmez. Ardından ilacını kendisi almaya kalkar ve tam düşecekken Raşi yetişir.

Kinjal maskeyi temizler ve yüzüne baktığında şok olur. Kinjal bu yüzle beni kimse çalıştırmaz diyerek Urmi’ye ateş püskürür. Kinjal çekim yapmazlarsa yüklü miktarda para ödemek zorunda kalacaklarını söyleyince Urmi şok olur ve kızarıklığı gidermek için başka bir krem hazırlar. Ajanstan bir adam gelir ve Kinjal’den çekimler için hazır olmasını ister. Adam Kinjal’İn yüzünü görünce bu şekilde çekim yapamayacaklarını söyler. Kinjal şok olur.4 2020 06 25T210113.793

Hetal ve Koki gelen gürültüler üzerine Gopi’nin odasına gelirler. Raşi bu arada zilin pilini değiştirir. Koki neden zilin çalışmadığını sorar. Raşi zile basar ve çalıştığını söyler. Gopi şaşırırken Raşi zile kuvvetlice bakması gerektiğini söyler. Raşi’nin ailenin güvenini kazanma planları bununla da sınırlı kalmaz. Raşi Baa’nın gözüne girmek için elbiselerinden bir tanesinin düğmesini bilerek keser ve onu yeniden diker. Baa onun jestini beğenir ve dolabında ne kadar elbise varsa tamir etmesi için Raşi’ye verir. Raşi şoktadır. Masum 16 Temmuz Özeti sona erdi.

Masum 116. Bölüm Fragmanı