Yeşim Salkım’ın Yeni Dizisi Belli Oldu (Güncel)

Türkiye’nin en önemli ses sanatçılarından Yeşim Salkım’ın yeni dizisi belli oldu. Son dönemde Erol Köse ve Uçan Kuş TV’nin sahibi Can Tanrıyar ile yaşadığı polemik ile gündeme gelen Yeşim Salkım sonunda imzayı attı.

Yeşim Salkım’ı son olarak İstanbullu Gelin dizisinin yapımcısı O3 Medya ikna etmişti ekrana çıkması için şimdi de Arıza dizisi için yine O3 medya Yeşim Salkım’ı ikna etti. Yeşim Salkım başrollerini Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Barış Falay ve Dilara Aksüyek’in paylaşacağı Arıza dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak. yeşim salkım yeni dizisi

Yeşim Salkım’ın Yeni Dizisi Ne?

Yeşim Salkım’ın yeni dizisi Show Tv ekranlarında yayınlanacak Arıza dizisi oldu. Yeşim Salkım Arıza dizisinde başarılı bir kadına hayat verecek.

Yeşim Salkım Kimdir?

Yeşim Salkım son olarak İstanbullu Gelin dizisinde Sedef karakteri ile yer almış ve oyunculuğu ile büyük beğeni toplamıştı. 12 Nisan 1968 İstanbul’da dünyaya gelen Arnavut kökenli sanatçı 52 yaşındadır. İlk olarak ses sanatçısı olarak tanınmış daha sonra oyunculuğa adım atmıştır.

İstanbul Teknik Üniversitesi Klasik Türk Müziği bölümü mezunudur babası Dursun Salkım da ses sanatçısıdır. Mahallenin Muhtarları dizisine konuk oyuncu olarak dahil olunca yapımcılar Yeşim Salkım’ın peşini bırakmadı. son dönemde Huzur Sokağı, Evlat Kokusu ve Kocamı Ailesi gibi bir çok dizi de başrolde yer aldı. 2 çocuk annesidir. 2009 da Hakan Eratik ile evlenmiştir. yeşim salkım 2020 resimleri

Yeşim Salkım 5 kez dünya evine girmiştir. Güzel oyuncu ilk evliliğini 20 yaşında Mustafa İmre ile yapmış o evlilikten ilk kızı Gizem dünyaya gelmiştir. Daha bir ayını doldurmadan evliliğini bitiren Yeşim Salkım bugün hala gündem olmaya devam eden Hakan Uzan ile yapmıştır.7 sene Hakan Uzan ile evli kalan Yeşim Salkım

daha sonra Arben İçli ile bir evlilik yapsa da 1 yıl dolmadan yine boşanmıştır. Dördüncü evliliğiniyapımcı İlker İnanoğlu beşinci evliliğini ise 2009 yılında Hakan Eratik ile yaptı ve Hakan Eratik’ten ikinci kızı Ada olmuştur.

Yeşim Salkım’ın bugün hala dizilerde yer alabilmesi 52 yaşında ve 2 çocuk annesi olmasına rağmen fit vücudu ve güzelliğine borçludur hala 30’lu yaşlarda görünebilen güzel oyuncu daha uzun yıllar bir çok dizi projesine imza atacaktır.