Çocukluk Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Fox TV elinde ki dizi fazlalığı nedeniyle Çocukluk dizisi için final kararı aldı.

Çocukluk 1 Ocak 2021 de Final Yapacak?

Fox Tv yeni başlatacağı Defne İle Son Gece dizisini yayına almak için Çocukluk dizisinin fişini çekti. Çocukluk dizisine 9. bölümde 1 hafta ara veren yapımcı MedYapım & MF Yapım Fox Tv’den bir kaç hafta zaman istemişti ancak kanaldan alınan bilgiye göre Fox TV yapımcının talebini kabul etmemiş ve Çocukluk dizisi için final kararı vermiş.

Çocukluk dizisi 11. bölümü ile 1 ocak 2021 de final yaparak ekranlara veda edecek.  Çocukluk dizisi setine 11 aralıkta final haberi geldi; sette kimse bu reytingler ile final kararını beklemiyordu; alınan bu haber sonrası tüm ekip çok üzüldü.

Çocukluk Ne Zaman Final Yapacak?

Çocukluk dizisi 11. bölümü ile 1 ocak 2021 final yaparak ekranlara veda edecek.

Çocukluk Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Çocukluk dizisi toplamda 11 bölüm yayınlanacak ve Çocukluk dizisinin 12. bölümü ne yazık ki yayınlanmayacak. cocukluk 1 ocak final

Çocukluk İyi Bir Başlangıç Yaptı

Çocukluk dizisi ilk bölümü ile izleyiciyi hem güldürdü hem de ağlattı. Başrollerini  Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız, Burcu Özberk, Selen Öztürk ve Kübra Süzgün’ün paylaştığı yapım ilk bölümünde 9 ocak cuma akşamı 4.80 reyting alarak Arka Sokaklar, Kırmızı Oda ve Ramo dizilerinin arkasında kalırken; Babil, Hercai ve Payitaht Abdulhamid gibi dizileri geri de bıraktı.

Fox TV her zaman yayınladığı dizinin en azından ilk ikiden biri olmasını ister; çünkü reyting pastasından en yüksek payı ilk iki yapım alır ancak cuma akşamları gerçekten haftanın en çok dizi yayınlanan akşamı ve yayınlanan dizilerde çok başarılı zaten Fox TV hangi yeni diziyi yayınlarsa yayınlasın bu aralar Kırmızı Oda’yı geçme şansı yok bu nedenle de cuma pastasından pay almak isteyen Fox TV Çocukluk dizisini elinde tutmak isteyecektir.Cocukluk Ne Zaman Final Yapacak resimleri

Çocukluk İlk Bölümünde İyi İş Çıkardı

Çocukluk dizisinin ilk bölümünü izleyen izleyicilerin nerdeyse hepsi izledikleri işi taktir etti ve diziyi çok beğendi ancak Kırmızı Oda dizisinin yıldızı öyle parladı ki cuma akşamları birinci olmak için iyi iş çıkarmanız yetmez; nitekim Hercai dizinin düştüğü durumları görüyorsunuz. Çocukluk dizisinin cuma akşamları tutunabilmesi için elinden gelenin fazlasını yapması gerekecek.

Çocukluk Dizisinin Geleceğini Senaryo Belirleyecek

Çocukluk dizisinin ilk bölümü senaryo olarak orta şeker bir performans gösterdi; ancak senaristler Ebru Hacıoğlu ve Verda Pars elinden gelenin fazlasını yapmaz ve izleyicinin önüne sürükleyici ve bağlayıcı bir senaryo çıkaramaz ise kısa zamanda bu kurt kapanında Çocukluk dizisinin reytingleri düşecektir.

Çocukluk dizisinin Fox TV ile 11 bölümlük sözleşmesi var özellikle dizinin ilk 6 bölümde gösterdiği reyting performansı dizinin geleceğini belirleyecek; eğer Çocukluk dizisi ilk bölümde aldığı reytingleri korumayı başarırsa 2021 mayıs ayına kadar ekranlarda kalmayı başaracaktır.

Çocukluk dizisi 1 sezon ve 30 bölüm olarak planlandı; eğer beklenen reyting başarısı yakalanabilirse MF Yapım dizinin 2. sezonu için de açık kapı bıraktı. Çocukluk dizisi eğer reyting kaybeder ve 3 reytinglere gerilerse Fox TV dizinin hiç gözünün yaşına bakmayacak ve Çocukluk dizisine final yaptırtarak hazırladığı yeni bir diziyi cuma akşamı deneyecektir.

Yorum yaz

Çocukluk Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (3 Yorum)

  1. daha yeni başlayan dizilere bile her diiye ne zaman final yapacak saçmalığı nedir sinir ettiriyorsunuz adam gibi verin dizi haberlerini

    • merhaba; bu konular izleyicilerin en çok merak ettikleri konular. İlk sözleşmeleri artık 6 8 bölüm olan diziler izleyicileri korkutuyor. İzleyici 6 bölüm izleyemeden diziler final yapıyor.