Çocuktan Al Haberi Neden Final Yaptı? Neden Yok?

Çocuktan Al Haberi programı 1994 yılında İngiltere’de yayınlanan Small Talk programının Türkçe uyarlaması olarak başlamıştır. Türkiye de Çocuktan Al Haberi ilk olarak 1998 de Berna Laçin’nin sunumuyla Kanal D ekranlarında yayınlanmıştır. Daha sonra 2007 de yine Berna Laçin’in sunumu ile bir kez daha ekranlara gelmiştir. 2 yıl sonra 2009 da Bergüzarla Çocuktan Al Haberi adıyla yayınlanmıştır. Daha sonra 2011 de Açelya Akkoyun’nun sunumuyla Atvde yayınlandı. Son olarak ise 2016 da ise Show TV’de Evrim Akın’ın sunumu ile yayın hayatına tekrar başlamıştır ve en uzun süre Evrim Akın’ın sunumunda yayın hayatına devam etmiştir. ocuktan Al Haberi final 2019

Her ne kadar Çocuktan Al Haberi tarihinin en başarılı sunucusu Evrim Akın olsa da ne yazık ki Çocuktan Al Haberi’nin en başarılısının da yayın hayatına reyting canavarı son vermiştir. Çocuktan Al Haberi 22 eylül 2019 pazar günü 17:00’da final yaparak ekranlara veda edecek.

Çocuktan Al Haberi Neden Final Yapıyor?

Çocuktan Al Haberi programı 2016 da yüksek reytingler ile Show TV’nin gözdesi olmuştur. Daha sonra 2017, 2018 de de yüksek reytingler alan Çocuktan Al Haberi  2019’dan itibaren ne yazık ki büyük reytingler kaybetmiştir. Açık söylemek gerekirse Çocuktan Al Haberi programının en çok dikkat çeken ve izleyiciyi memnun eden tarafı çocukların tatlılığıydı. Ebrar DEMİRBİLEK ve Efe DADAK gibi inanılmaz yetenekli çocukları keşfedip ekrana çıkaran Çocuktan Al Haberi ne yazık ki ilk keşfedilen çocuklarla yoluna devam etti ve yeni özel çocukları keşfedemedi. Bu da programın kendi kendini tekrar etmesi anlamına geldi ve izleyici Çocuktan Al Haberi programından sıkıldı.

Aslında Çocuktan Al Haberi yapımcısı C Yapım bir çok yeni oyuncuyu programa dahil etti; ancak çocukların ne yazık ki dikkat çekecek farklı özellikleri yoktu. Bu da yapılan transferlerin başarısını düşürdü.

Çocuktan Al Haberi sürekli düşen reytingleri nedeniyle reyting canavarına yenik düştü ve C Yapım final kararını üzülerek aldı.

Çocuktan Al Haberi Ne Zaman Final Yapacak?

Çocuktan Al Haberi programı 22 eylül 2019 pazar günü 17:00’da final yaparak ekranlara veda edecek.

Çocuktan Al Haberi Yeni Bölüm Neden Yok?

Çocuktan Al Haberi programı 22 eylül pazar günü düşük reytingler nedeniyle final yaptığı için yayınlanmayacak. ocuktan Al Haberi neden yayınlanmıyor