Benim Tatlı Yalanım Neden Yok? 26 Eylül

Benim Tatlı Yalanım dizisinde gün değişikliği kararı geldi. Benim Tatlı Yalanım dizisi 13 Haziran 2019 Perşembe gününden itibaren ilk bölümü ile birlikte perşembe günü yayınlanmaktaydı. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği ve başrollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer gibi isimlerin yer aldığı Benim Tatlı Yalanım dizisi artık pazar akşamları yayınlanacak.

Bir yaz dizisi olarak ekran karşısına çıkan Benim Tatlı Yalanım  dizisi yaz sezonunda başarılı olunca 2019 2020 yeni sezonu için de Star TV’den sözleşmeyi kaptı; ancak yaz sezonunda Benim Tatlı Yalanım dizisine çok iyi gelen perşembe akşamları 2019 2020 yeni sezonunun başlaması ile artık cehenneme döndü.

Benim Tatlı Yalanım Neden Gün Değiştirdi?

Benim Tatlı Yalanım dizisinin yeni sezonda rakipleri olan Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova dizileri 2019 2020 sezonun en başarılı iki dizisi. Hal böyle olunca izleyici yaz boyu perşembe akşamı izlediği Benim Tatlı Yalanım dizisini bıraktı ve Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova  dizilerini izlemeye başladı. Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova dizileri 10 ve üzeri reyting alırken Benim Tatlı Yalanım  dizisi ne yazık ki 2 reytinge düştü. Benim Tatlı Yalanım reytingleri

Benim Tatlı Yalanım dizisi yaz sezonunda hiç izleyici yokken bile 4 – 5 reyting alabilmişken sezonda ne yazık ki 2 reytinge düştü. Bunun tek nedeni de rakip dizilerin çok kuvvetli olmasıydı. Star TV Benim Tatlı Yalanım  dizisi için final kararı vermeden önce gün değişikliği yapmak istedi. Benim Tatlı Yalanım  artı pazar akşamları yayında olacak ve rakipleri ise Savaşçı Elimi Bırakma ve Aşk Ağlatır dizileri olacak.

26 Eylül Perşembe Benim Tatlı Yalanım Neden Yok?

Benim Tatlı Yalanım dizisinin normal süreçte 15. bölümünün 26 Eylül Perşembe günü yayınlanması lazımdı; ancak Benim Tatlı Yalanım dizisinin 15. bölümü dizi pazar gününe alındığı için 28 eylül pazar akşamı yayında olacak.

Benim Tatlı Yalanım Ne Zaman Final Yapacak?

Benim Tatlı Yalanım dizisi için ne yazık ki ümitli konuşamayacağım. Dizi hep perşembe günün yayınlandı. Daha önce gün değiştiripte başarılı olan bir dizi ne yazık ki olmadı. Bu nedenle ben bu kadar rakip varken Benim Tatlı Yalanım dizisinin pazar akşamları da tutunamayacağını düşünüyorum. Zaten Benim Tatlı Yalanım dizisi bir yazlık dizi. Yani çok iyi bir temele oturmuş uzun soluklu bir dizi değil. Bu nedenle benceBenim Tatlı Yalanım dizisi ekim ayı içerinde final yaparak ekranlara veda etmeli. Aşk Ağlatır ve Elimi Bırakma dizileri ile yarışabilecek bir dizi değil ne yazık ki. Benim Tatlı Yalanım Neden Yok

Benim Tatlı Yalanım 28 Eylül Pazar Fragmanı

Benim Tatlı Yalanım Neden Yok? 26 Eylül (2 Yorum)

  1. benim talı yalanım keyıfli bolumlerine geri donecek gibi guzel bir dizi sade yalın