Çok Güzel Hareketler 2 28 Mart Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Çok Güzel Hareketler 2 programına bir ara daha verildi. Daha önce de 7 Mart’ta yayınlanması gereken bölüm 1 hafta ertelenerek 14 martta yayına girmişti. Aradan 2 hafta geçmeden Çok Güzel Hareketler 2’ye yeniden ara verilmesine karar verildi.

Bilindiği üzere Çok Güzel Hareketler 2 programını Yılmaz Erdoğan hazırlayıp sunuyordu ancak Yılmaz Erdoğan yeni bir sinema filmi senaryosu yazıp aynı zamanda da başka bir sinema filmi çektiği için yoğunluktan bu sezon görevi eski öğrencisi Eser Yenenler’e devretmişti.

Eser Yenenler’in oğlu Kuzey’in kolu kırılınca Eser Yenenler yapımcıdan izin istemiş ve oğlu ile vakit geçirmek için İstanbul’a dönmüştü; bu nedenle de Çok Güzel Hareketler 2 7 martta yayınlanamamıştı. Peki şimdi ne oldu? Çok Güzel Hareketler 2 28 martta neden yayınlanmıyor?

Çok Güzel Hareketler 2 28 Mart Neden Yok?

Çok Güzel Hareketler 2 programı 28 mart pazar akşamı Eser Yenenler’in oğlu Mete dünyaya geldiği için yayında olamayacak. Eser Yenenler Çok Güzel Hareketler 2 programının yapımcısı BKM filmden ikinci kez izin istedi. BKM Film ise Eser Yenenler’e babalık izni vermeyi kabul etti ve Çok Güzel Hareketler 2’ye bir hafta daha ara verildi.

Çok Güzel Hareketler 2 28 Mart Neden Yayınlanmıyor?

Çok Güzel Hareketler 2 28 Mart Neden Yayınlanmıyor? sorusu soruluyor. Bize gelen bilgiye göre Çok Güzel Hareketler 2 28 Mart akşamı Eser Yenenler’in oğlu dünyaya geldiği için yayında olamayacak.

Çok Güzel Hareketler 2 yen bölümü ile 4 nisan pazar akşamı kaldığı yerden yayın hayatına devam edecek. eser yenenlerin bebegi dogdu