Yoktan Seçmeli Dizi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstleneceği Yoktan Seçmeli dizi oyuncuları ve kadrosu belli oldu. Yoktan Seçmeli dizisinin kadın başrol oyuncusu Hazar Ergüçlü olacak. Yönetmen koltuğunda Onur Ünlü’nün oturacağı Yoktan Seçmeli dizisinin Yusuf Reha Alp ise senaryosunu üstlenecek.

Hangi dijital platformda yayınlanacağı belli olmayan Yoktan Seçmeli dizisi 9 adet 1. bölüm ve 1 adet sonuncu bölümden oluşacak ve toplamda 10 bölüm olacak.  Yusuf Reha Alp Yoktan Seçmeli dizisinin ilk 9 bölümünün bir birinden bağımsız olduğunu açıkladı.

Yoktan Seçmeli Oyuncuları Hande Doğandemir, Selim Bayraktar, Serhat Kılıç, Mahir İpek, Onur Dilber, Ayşe Melike Çerçi, Aleyna Solaker, Hazar Ergüçlü, Serhat Kılıç, Mahir İpek, Ayşe Melike Çerçi oldu.

OyuncuKarakterKarakter AçıklamasıGörsel
Hande Doğandemirhabde dogandemir
Selim Bayraktarselim bayraktar
Serhat Kılıçserhat kilic
Mahir İpekmahi ipek
Onur Dilberonur dilber
Ayşe Melike Çerçiayse melike cerci
Aleyna Solakeraleyna solaker
Hazar Ergüçlühazar erguclu

Yoktan Seçmeli Dizi Oyuncuları

Hande Doğandemir

Son olarak Hükümsüz dizisinde yer alan Hande Doğandemir 22 Kasım 1985’de Ankara doğumludur ve 36 yaşındadır. Daha önce Yüzleşme ve Can Kırıkları gibi dizilerde yer alan ve başarlı olamayan Hande Doğandemir Ankara Üniversitesi sosyoloji bölümünde eğitim almıştır. Bana Masal Anlatma filmde hayat verdiği Ayperi ve Güneşi Beklerken dizisinde hayat verdiği Zeynep karakteri daha sonra da Muhteşem Yüzyıl: Kösem  ve Hayatımın Aşkı  dizileri yükselişinde önemli paya sahiptir. Hande Doğandemir 1.70 metre boyunda, 53 kg ağırlığındadır.

Selim Bayraktar

1975 de Irak da dünyaya gelen Selim Bayraktar Kerkük Türklerindendir ve 46 yaşının içindedir. Son olarak Vahşi Şeyler ve Aşk Ağlatır dizilerinde yer alan Selim Bayraktar özellikle Ufak Tefek Cinayetler dizisinde hayat verdiği Edip karakteri ile tanınmıştır.  Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Selim Bayraktar uzun yıllat Antalya da Devlet Tiyatrosunda çalışmış ve Köprü dizisi ile ilk kez beyaz perdeye çıkmıştır. Selim Bayraktar’ın ilk yükselişi Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Sümbül Ağa karakteri ile olmuştur. Selim Bayraktar Ağlama Anne dizisinde ise başarısızlık yaşamıştır.

Serhat Kılıç

Son dönemde Şeref Bey, Öğretmen ve Maraşlı dizilerinde rol alan Serhat Kılıç şimdi de Yoktan Seçmeli dizisinde yer alacaktır. Seksenler’in Ergun Plak’ı olarak tanınan Serhat Kılıç daha önce de Söz , Benim Annem Bir Melek ve Ezel gibi dizilerde yer almıştır. 08 Temmuz 1975 Ankara doğumlu olan Serhat Kılıç Hacettepe Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Serhat Kılıç Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır.

Mahir İpek

Mahir İpek 1972 Ankara doğumludur ve 48 yaşının içindedir. Bilkent Üniversitesinde sahne sanatları eğitimi alan Mahir İpek bir çok tiyatro oyununda ve filmde yer alsa da Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi kadar etkili olmamıştır. Son dönemde Güldür Güldür Show da yer almıştır.

Onur Dilber

Seksenler’in komiser Rıza’sı olarak tanınan Onur Dilber de Yoktan Seçmeli dizisinde yer alacak.  Onur Dilber 1982 doğumludur ve 37 yaşındın içindedir. Aslen Trabzonlu olan Onur Dilber Çukurova Üniversitesinde Oyunculuk eğitimleri almıştır. Duru Tiyatroda oyuncu olarak yer almıştır.

Ayşe Melike Çerçi

Son olarak Avlu’da Ayşegül karakteri ile yer alan ve çok sevilen Ayşe Melike Çerçi 1983 doğumludur ve 38 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesi mezunu olan güzel oyuncu 2006 yılında yayınlanan yılında Sis ve Gece filmi ile tanınmıştır. Son olarak Masum Değiliz isimli Atv dizisinde yer alsa da dizi tutmamıştır.

Aleyna Solaker

Hizmetçiler dizisinde büyük hüsran yaşayan Aleyna Solaker artık dijital dizilerde yer alacak. 5 Aralık 1994 İstanbul doğumlu olan Aleyna Solaker 27 yaşındadır. Aleyna Solaker Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Meral karakteri ile tanınmıştır. Bilgi Üniversitesi  Tiyatro ve oyunculuk bölümü mezunu olan Aleyna Solaker 2019 da ise Fox Tv filmi olan Aşktroloji filminde Ekin Mert Daymaz ile başrol oynamıştır.

Hazar Ergüçlü

Şu sıralar Alev Alev dizsinde Çiçek karakterine hayat veren Hazar Ergüçlü şimdi de Yoktan Seçmeli dizisinin kadın başrol oyuncusu oldu. 1 ocak 1992 de Kıbrıs’ta dünyaya gelen Hazar Ergüçlü 29 yaşının içindedir. Medcezir dizisinde ki üstün oyunculuk performansı ile çok sevilen ve piyasa da tanınmaya başlayan Hazar Ergüçlü son dönemde Hakan Muhafız, Ahlat Ağacı, Analar Anneler ve Yüksek Sosyete  gibi dizilerde yer almıştır. 1.68 metre boyunda, 54 kilo olan Hazar Ergüçlü  Onur Ünlü ile yakında evlilik düşünmektedir.

Yoktan Secmeli dizisi hazar erguclu

Yoktan Seçmeli dizisinin oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil olduğunda ve Yoktan Seçmeli dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı belli olduğunda sayfamıza eklenecektir. Bilindiği üzere 3 yıldır yaş farklarına rağmen yönetmen Onur Ünlü ile Hazar Ergüçlü arasında bir aşk yaşanıyordu. Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü aşkı da Yoktan Seçmeli dizisi ile meyve vermeye devam edecek.