Akıncı Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncuların Lisitesi

Akıncı dizisine Atv yönetimi son kez şans verdi. Tahminimizce 20. bölüme kadar yeni bir sözleşme kapan Akıncı dizisi yapımcısı NTC Medya kalan 7 bölümde dizisinin reytinglerini arttırmaya söz verdi. İlk senaryo ile reytingleri yükseltemeyeceğini bilen NTC Medya Akıncı dizisini şuanda hikayesinden alıp bambaşka bir yere götürmesi için  Altuğ Küçük ile yeni sözleşme imzaladı. Akıncı dizisini 13 bölüm çeken Hakan Kandal’la ise yollar ayrıldı.

Aynı zamanda dizinin çokça eleştiri alan yönetmeni Veli Çelik ile de yollarını ayıran NTC Medya  Levent Türkkan ve Gökhan Erkut’u diziyi yönetmesi için koltuğu oturttu. Akıncı dizisinde yönetim ve senaryonun dışında dizinin oyuncu kadrosunda da topyekûn bir değişiklik olacak. 10’a yakın oyuncu Akıncı dizisinden hikayesi bittiği için ayrılacak bunun yanında 10’dan fazla yeni oyuncu da Akıncı dizisi kadrosuna nisan ayı itibari ile dahil olacak. Eğer Akıncı dizisi tüm değişikliklere rağmen reytinglerini arttıramaz ise 20. bölümde yani sezonun sonunda final yaparak ekranlara veda edecek.

Akıncı dizisine yeni gelen oyuncuları ve Akıncı dizisinden ayrılan oyuncuları bu konumuzda bulabileceksiniz.

Akıncı Yeni Gelen Oyuncular

Yılmaz Bayraktar – Cüneyt

Yılmaz Bayraktar Akıncı dizisine yeni gelen oyunculardan biri oldu. Cüneyt karakteri ile Akıncı dizisinde yer alacak Yılmaz Bayraktar dizi de İstanbul emniyeti içine sızdırılmış bir ajana hayat verecek.

yilmaz bayraktar akinci yeni oyuncular

Hira Koyuncuoğlu – Güneş

Daha önce Maria İle Mustafa dizisinde yer alan Hira Koyuncuoğlu şimdi de Güneş karakteri ile Akıncı dizisi kadrosuna dahil oldu. Dizi de ekibe yeni giren bir komiser yardımcısına hayat verecek Hira Koyuncuoğlu yetenekleri ile dizi de dikkat çekecek.

Hira Koyuncuoglu akinci yeni oyuncular

Akıncı Ayrılan Oyuncular

Didem İnselel (Aylin)

Akıncı dizisinde Aylin karkateri ile yer alan Didem İnselel ölerek diziye veda etti. didem inselel akıncı dizisi

Deniz Gündoğdul (Meral)

Deniz Gündoğdul da Akıncı dizisine veda eden oyunculardan oldu. Dizi de Meral öldü. deniz Gundogdu Akinci dizisi resimleri

Deren Talu (Didem)

Didem karakteri ile Akıncı dizisinde çok sevilen Deren Talu dizi de hayat verdiği Didem karakterinin ölmesi ile diziden ayrıldı. deren talu