Sadakatsiz Derin Nerde? Derin Geri Gelecek mi?

Sadakatsiz dizisinde Derin krizi yaşanıyor. Volkan’dan ümidini kesen ve Asya ile girdiği savaşı kaybeden Derin çocuğunu da arkasında bırakıp gitti. Polisler Derin’in kaybolmasının ardında 24 saat geçmesi ile Derin’in öldürülmüş olabileceği ihtimali üzerinde durdu; çünkü Volkan’dan Derin’e seni öldüreceğim mesajı gitmişti.

Son dönemlerde Derin ile sık sık tartışan Volkan artık kararını vermiş ve Derin ile ayrılarak Asya ile eski güzel hayatına dönmek için elinden gelen her şeyi yapmaya başlamıştı; ancak Derin bu mücadeleyi kaybetmeyi hazmedecek bir kız değildi. Peki ne oldu? Volkan Derin’i öldürdü mü? Volkan katil mi?

Sadakatsiz Derin Nerde?

Derin aslında kaybolmadı; Derin Asya’yı bitirmek için yine bir plan peşinde. Kendini yaralayan Derin kameraları da bozarak Doktor Asya’yı tutuklatmaya çalışacak. Doktor Asya’nın kapısına yaralı olarak gelen Derin beni Asya yaraladı diyecek. sadakatsiz derinin intikami

Polis Volkan’ın Derin’i öldürmüş olabileceği ihtimali üzerinde dursa da Güçlü ailesi Derin’in öldürüldüğü değil İstanbul’a gittiği ihtimali üzerinde duruyor; zira Volkan’ın kimseyi öldüremeyeceğini düşünüyor. Gerçekte de Volkan katil değil Derin karakterinin Sadakatsiz dizisinin orijinali olan Doctor Foster dizisinde de gizemli şekilde ortadan kaybolduğu ve geri dönmeyeceği biliniyor. Tabi dizim Türk senaristler Derin konusundan orijinal senaryoya sadık kalır mı bilmiyoruz ama Doctor Foster dizisinde Derin karakteri gitse de etkisi hala dizi de devam ediyor.

Sadakatsiz dizisinde Derin’in ortadan kaybolması ile hem Volkan’ın hem de Asya’nın başı büyük belaya girecek. Polis hem Asya’nın hayatına hem de Volkan’ın hayatına kabus gibi çökecek.

Sadakatsiz Derin nerdeSadakatsiz dizisinde Derin gerçekten Volkan’ın sabrını zorlayacaktı; özellikle Volkan mahkeme de kızının velayetini kaybedeceğini anlayınca kızı Zeynep ile yaşayabilmek pahasına sizce Derin’i öldürmüş ve ortadan kaybolmuş olabilir mi?

Sadakatsiz Derin Geri Gelecek mi?

Sadakatsiz Derin Geri Gelecek mi? sorusu çok soruluyor kesin olarak söylemek gerekirse Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat veren Melis Sezen yeni bir dizi ile şimdiden görüşmeye başladı bile. Bu durumda ne olursa olsun Sadakatsiz dizisinde Derin geri gelmeyecek. Derin’in hikayesi Sadakatsiz dizisinde bitti.

Yorum yaz