Alev Alev Ozan Diziden Ayrılıyor? Berkay Ateş Neden Veda Ediyor?

Değdiği tüm hayatları değiştiren alevler, bir yangının külünden yeşeren çiçekler…Gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı diziye Ozan karakterini oynayan Berkay Ateş veda edecek. Berkay Ateş’in diziye neden veda edeceği ve ayrıntılar yazımızda.,ozan

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgü’nün yazdığı dizinin kadrosunda Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Cihangir Ceyhan ve usta Oyuncu Zuhal Olcay gibi oyuncular bulunuyor.

Alev Alev Ozan Diziden Nasıl Ayrılıyor?

Dizinin ilerleyen bölümlerinde Cemre’ye aşık olan Ozan, Çelebi(Bender) tarafından öldürülecek ve diziye veda edecek. Alev Alev yeni bölümleriyle her perşembe Show’da.

Berkay Ateş Kimdir?

Son olarak Alev Alev dizisinde Ozan karakterini oynayan Berkay Ateş 19 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Dizi, tiyatro ve sinema oyuncusudur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2015 yılında vizyona giren Abluka filminde Ahmet rolüyle 22. Altın Koza Film Festivalinde Umut Veren Genç Erkek Oyuncu ödülünü kazandı.BERKAY

Berkay Ateş Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı?

Berkay Ateş İstanbul Sokakları, Anne, Gülizar, Çukur ve Alev Alev gibi dizilerin yanı sıra; Yarım Kalan Mucize, Abluka ve Görülmüştür gibi sinema filmlerinde rol almıştır. Ayrıca bir çok tiyatro oyununda boy göstermiştir.