Camtavanlar Leyla Kimdir? Bensu Soral Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı?

Show TV’nin yaz dizisi Camtavanlar nihayet kadın başrol oyuncusuna kavuştu. Yapımcılığını OJO Pictures’in yaptığı, yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk’ün oturduğu ve 20’den fazla sinema ve dizi senaryosunun yanı sıra Ayrılsak da Beraberiz ve Çocuklar Duymasın gibi dizilerde de rol alan ünlü senarist Meriç Acemi’nin senaryosunu yazdığı dizide Kubilay Aka’ya Bensu Soral eşlik edecek.

Hazırlıkları devam eden dizide Bensu Soral, Cem(Kubilay Aka) karakteriyle başta rekabet içinde olacak ardından tutkulu bir aşk başlayacak.

Camtavanlar Leyla Kimdir?

Show TV’nin yaz dizisi Camtavanlar dizisinde Bensu Soral’ın oynayacağı Leyla, Kubilay Aka’nın oynayacağı Cem karakteri ile başta rekabetten dolayı kavgalı bir hayat sürecekler. Ardından en güzel arkadaşlıklar kavgaların ardından başlarmış kaidesiyle tutkulu bir aşka yelken açacaklar.

bensu

Bensu Soral Kimdir?

Cam Tavanlar dizisinde Leyla karakterini oynayacak olan Bensu Soral 23 Mart 1991 Bursa doğumludur. Halen Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi Grafik Bölümünde okumaktadır. Ablası Hande Soral’ın teşvikiyle oyunculuğa başlamıştır. Yol Ayrımı dizisi ile kariyerine başladı.

bensu1

Boynu Bükükler dizisinde ana karakterlerden biri olan Miray’ı, 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde ise Aslı Metiner karakterini oynamıştır. Murat Dalkılıç’In Kader klibinde de yer alan güzel oyuncu 2016 yılında yayınlanan ve büyük reytingler alan İçerde dizisinde Melek rolünü oynamıştır. Güzel Oyuncu aynı zamanda bir çok reklam filminde de boy göstermiştir.

Bensu Soral Kaç Yaşında Evli Mi?

30 yaşındaki Bensu Soral 2018 yılında işadamı Hakan Baş ile evlenmiştir.