Çukur Celasun Ölüyor Kubilay Aka Diziden Neden Ayrılıyor?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Çukur dizisinde sürpriz bir ayrılık daha yaşanıyor. Yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı Ay Yapım imzalı diziden Celasun karakteriyle tanıdığımız Kubilay Aka ayrılıyor. Kubilay Aka’nın neden ayrıldığı ve diğer ayrıntılar yazımızda.

Çukur’da yaprak dökümü devam ediyor. Final yapmaya hazırlanan diziye 123. bölümde Celasun karakterini oynayan Kubilay Aka veda edecek. Kubilay Aka’nın (Celasun) senaryo gereği ölerek diziden ayrılacağı gelen bilgiler arasında.

kubi

 

Kubilay Aka Diziden Neden Ayrıldı?

Başarılı oyuncusu Kubilay Aka final hazırlıklarına devam eden Çukur dizisinden ölerek ayrılacak. Diziden ayrılan Kubilay Aka Show TV’nin yaz dizisi Camtavanlar’da başrol oynayacak.kubi1

Kubilay Aka Kimdir?

25 yaşındaki genç oyuncu 5 Mayıs 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Bölümü mezunudur. İlk olarak Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal/Dimitri karakterini oynamıştır. Ardından Çukur dizisinde Celasun karakteriyle başarılı bir performans göstermiştir. Aşk Bu Mu ve Arif V 216 sinema filmlerinde rol alan yakışıklı oyuncu Aşk 101 ve Aşk 102 isimli internet dizilerinde başrol oynamıştır.

Yorum yaz