Camtavanlar Cem Kimdir? Kubilay Aka Biyografisi

Show TV’nin merakla beklenen yaz dizisi Camtavanlar için geri sayım başladı. Yapımcılığını OJO Pictures’in üstlendiği Fehim Öztirk’ün yönetmeni olduğu dizide oyuncular netleşmeye başladı. Son dönmelerin başarılı senaristi Meriç Acemi’nin kaleme aldığı dizide erkek başrol oyuncusu Kubilay Aka oldu.

Oyuncu kadrosu merak edilen yaz dizisi Camtavanlar için erkek başrol oyuncusu Kubilay Aka olurken partneri olarak da Bensu Soral ile anlaşmaya varıldı. Kadınların iş hayatına atıldıktan sonra karşılaştığı sıkıntıları yemek kültürüyle harmanlayarak ortaya sunan dizi yakında Show TV’de olacak.

Camtavanlar Cem Kimdir?

Kubilay Aka’nın oynayacağı Cem karakteri, Leyla (Bensu Soral) ile rekabet içindedir. Ancak bu rekabet ileride tutkulu bir aşka dönecektir. kubi1 1

Kubilay Aka Kimdir?

Son olarak Çukur dizisinde Celasun karakteri ile adından epeyce söz ettiren Kubilay Aka 12 Nisan 1995 İstanbul doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetim Bölümünü bitiren genç yetenek üniversite eğitiminin ardından oyunculuk eğitimleri almaya başladı. Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal karakteriyle ünlenen oyuncu Çukur dizisinde gösterdiği Celasun karakteri ile büyük bir beğeni kazanmıştır. 2018 yılında çekilen Aşk Bu Mu filminde başrol oynamıştır. Yakışıklı oyuncu İnternet dizilerinde de boy göstermekte, Aşk 101 ve Aşk 102 dizilerinde de başrol oynamıştır.kubi 1

Kubilay Aka Sevgilisi

1,83m boyunda ve 74 kg ağırlığında düzgün ve gösterişli bir fiziğe sahip yakışıklı oyuncu Vatanım Sensin setinde tanıştığı Miray Daner ile birlikteliği olmuştur. Ancak ikili 2 defa ayrılmışlar. Kulağımıza gelen son haberlere göre ise 3. kez birbirlerine şans vermeye karar vermişler.

Kubilay Aka hatırı sayılır bir takipçiye sahip. Sadece instagramda 2 milyona yakın hayranı onu takip ediyor. Yeni dizisinde kendisine başarılar diliyoruz.