Mucize Doktor Muhsin Kimdir? Serkan Keskin Nereli Kaç Yaşında

Yapımcılığını MF Yapım’In üstlendiği Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Hakan Kurtaş ve Zerrin Tekindor gibi ünlü oyuncuları kadrosunda bulunduran Mucize Doktor dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oluyor. Diziye son olarak Öğretmen dizisinde başarılı bir polis komiserini oynayan Serkan Keskin dahil olacak.

Mucize Doktor dizisine sürpriz bir isim daha dahil oldu. Öğretmen dizisinde polis komiseri Yılmaz karakteri ile tanıdığımız Serkan Keskin, Muhsin karakteri ile diziye dahil oldu.serkan keskin 1

Mucize Doktor Muhsin Kimdir?

Muhsin hastanenin yönetim kurulu başkanı Vuslat tarafından hastaneye getirilen zor bir doktordur. Oldukça takıntıları olan Muhsin hayatını çelişkiler üzerine kuran ancak oldukça kültürlü ve bir o kadar da gizemli bir adamdır. Muhsin gelir gelmez Ali Vefa ve ekibin başına bela olacaktır. Mucize Doktor dizisinde Serkan Keskin tarafından canlandırılacak olan Muhsin karakteri teşhis dehası olarak dizide yer alacak.

Serkan Keskin Kimdir?

25 Kasım 1977 doğumlu olan Serkan Keskin İzmitlidir. İzmit Şehir Tiyatrosunda kurslara katılan oyuncu oyunculuk eğitimini geliştirmek için İstanbul’a yerleşti. Burada da tiyatro eğitimlerine devam eden Serkan Keskin irili ufaklı bir çok oyunda yer aldı. Leyla İle Mecnun dizisindeki İsmail Abi karakteri ile tanındı.serkan 2

Oyunculuğunun yanı sıra müzik ile de uğraşan oyuncu Leyla ile Mecnun ekibiyle birlikte Leyla The Band müzik grubunda bas gitar çaldı. 2015 yılında ekranlarda olan Beş Kardeş dizisinde Balıkçı Sait rolünü oynadı. Ardından Masum, Bir Aile Hikayesi, Jet Sosyete ve Öğretmen dizilerinde oynadı. Son olarak Ya İstiklal Ya Ölüm sinema filminde rol almıştır. Oldukça başarılı bir kariyeri olan ünlü oyuncu 32. İsmail Dümbüllü ödülüne layık görülmüştür.

Serkan Keskin Evli Mi?

Ünlü Oyuncu Serkan Keskin’in kendisi gibi oyuncu olan Meriç Aral ile birlikteliği vardır.