Çöp Adam Oyuncuları (Yeni Gelenler Dahil Tüm Oyuncular)

OGM Pictures’ın Star TV için çekeceği Çöp Adam dizisinin oyuncu kadrosu belli olmaya devam ediyor. Çöp Adam Oyuncularından biri de usta oyuncu Uraz Kaygılaroğlu olacak. Saplantılı bir adamın etkileyici aşk hikâyesini izleyicisi karşısına çıkarak olan Çöp Adam dizisi yüksek bütçesi ve geniş oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekecek. Son dönemde yer aldığı her dizi de hayat verdiği karakter ile fark yaratan Uraz Kaygılaroğlu Çöp Adam dizisinde Elçin Sangu ile partner olacak.

Çöp Adam Ne Zaman Yayınlanacak?: Çöp Adam dizisinin çekimleri eylül ayında başlayacak ve ekim ayında Çöp Adam yayın hayatına başlayacak.

Çöp Adam Oyuncuları

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu Çöp Adam erkek başrol oyuncusu oldu. Son olarak Üç Kuruş dizisinde ve Erşan Kuneri dizisinde yer alarak ile büyük beğeni toplayan Uraz Kaygılaroğlu 1987 İzmir doğumludur ve 35 yaşının içindedir. Sefirin Kızı dizisinde hayat verdiği Gediz karakteri ile en büyük çıkışını yakalayan deneyimli oyuncu son dönemde Ege’nin Hamsisi ve Masum Değiliz ve Klavye Delikanlıları gibi dizilerde başrol olarak yer alan Uraz Kaygılaroğlu 1.88 metre boyunda ve 75 kilo ağırlığındadır. Uraz Kaygılaroğlu İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur. Melis İşiten ile 3 yıl önce evliliğini noktalayan Uraz Kaygılaroğlu bir kız babasıdır.

Uraz Kaygılaroğlu çöp adam dizisi erkek başrol oyuncusu olacak

Elçin Sangu

Elçin Sangu’ya Çöp Adam oyuncusu olması için teklif gitti. 13 Ağustos 1985 de İzmir de dünyaya gelen Elçin Sangu 37 yaşındadır. Mersin Üniversitesi opera ve şan bölümünü bitiren Elçin Sangu ilk olarak Öyle Bir Geçer Zaman ki, Kurt Seyit ve Şura ve Sevdam Alabora gibi diziler ile kariyerine ilk adımlarını atmıştır. Kiralık Aşk ve Çarpışma dizileri popüler olan Elçin Sangu son dönemde İyi Günde Kötü Günde ve Yalancılar ve Mumları dizilerinde yer almıştır. lçin Sangu 1,69 m boyunda olan Elçin sangu 59 kg ağırlığındadır. Elçin Sangu Ekonomist Yunus Özdiken ile sevgilidir.

elçin sangu çöp adam dizisi oyuncusu olabilir teklifi kabul etti imza atacak

Çöp Adam dizisinin ismi konusunda da anlaşmazlıklar var. Şimdilik Çöp Adam olarak hazırlıklara devam edilen dizinin kesin ismine sete çıkılmadan önce karar verilecek. Çöp Adam senaryosunu okuyan Uraz Kaygılaroğlu’nun senaryoyu çok sevdiği ve kesin bu dizide yer almak istediği de kulislerde konuşuluyor.  Çöp Adam Oyuncuları ile ilgili gelişmeler oldukça sayfamıza ekleyeceğiz. Çöp Adam Oyuncularının tamamı eylül ayına kadar belli olacak