Damat Bayıldı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Damat Bayıldı 18 Ekim’de Final Yapıyor

Damat Bayıldı programı için Show Tv final kararı verdi. Damat Bayıldı düşük reytingleri nedeniyle 18 Ekim Cuma günü 16.00’da final yaparak ekranlara veda edecek.

Güncelleme 18 Eylül 2019 Damat Bayıldı İçin Show Tv’den erken final kararı geldi. Damat Bayıldı’nın aldığı kötü reytingler devam edince Show Tv yönetimi yerine yeni bir program hazırlamak için çalışmaya başladı. Show Tv yeni programın hazırlıklarını tamamlayana kadar Damat Bayıldı  yayına devam edecek. 

26 Ağustos 2019 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan sunuculuğunu Onur Büyüktopçu’nun üstlendiği Damat Bayıldı  yarışmasında sona yaklaşılıyor. Damat Bayıldı programının ilk üç hafta aldığı reyting sonuçları değerlendirildiğinde durumun hiçte iç açıcı olmadığı görülebilir.

Damat Bayıldı yarışması ilk iki bölümde 1 reyting almayı başarırken 3. bölümden başlamak üzere reytingler yarı yarıya düşerek devam etti. Damat Bayıldı son on bölümde ortalama 0.5 reyting alırken ortlama 60 sırada yer alıyor.

Ne yazık ki Damat Bayıldı programı aldığı bu reytingler ile ne yazık ki tutunamaz. Damat Bayıldı  programının yayına devam edebilmesi için en az 1 reyting alabilmesi lazım; aksi taktirde Show Tv Damat Bayıldı’yı çok fazla yayında tutmayacaktır. İşte Damat Bayıldı’nın aldığı kötü reytinglerblank

Damat Bayıldı Ne Zaman Final Yapacak?

Eğer Damat Bayıldı programı beklendiği gibi 1 ve 1.5 gibi reytingler alamazsa ocak 2020’yi görmeden final yaparak ekranlara veda edecektir. Show Tv bir kaç hafta daha Damat Bayıldı’nın reytinglerini takip edecek; programın reytingleri yükselmezse Damat Bayıldı’nın yerine Show Tv yeni bir program hazırlayacaktır. Geçen sezon Show Tv ‘de Damat Bayıldı’nın yayınlandığı saatlerde Zahide Yetiş yayındaydı; bu sezon Zahide Yetiş sabah programı olarak ekranlara gelmekte. Aslında Damat Bayıldı’nın Show Tv’ye çok büyük bir masrafı yok ancak Show Tv daha fazla reyting alabilecek bir program için yeni arayışlara girecektir.

Damat Bayıldı Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Damat Bayıldı en erken final yapsa bile ortalama 100 bölüm yayınlayacaktır. Show Tv Damat Bayıldı için final kararı alsa bil en erken yeni programı veya diziyi ocak 2020’ye hazırlayacaktır. Eğer Damat Bayıldı reytingleri 1.5 ve üzerine skorlara çıkarsa 2019 2020 yeni sezonun sonuna kadar ekranlarda olmaya devam edecektir; ancak 1 reytingin altında kaldığı sürece Show Tv Damat Bayıldı için final kararı verecektir. blank

Damat Bayıldı Konsepti Çok Dağınık

Damat Bayıldı yarışmasında iki farklı yarışma var. İlk yarışma gelin ve kaynana arasında olurken asıl büyük ödülün odluğu yarışma ise haftanın finali cuma günü gelinler ve kaynanalar arasında. Özellikle her gün bir ailenin yarışması Damat Bayıldı programını en zayıf karnı. Keşke bunun yerine herkes her gün yarışsaydı da büyük ödül her gün alınan puanların sonunda kazanana verilseydi. Her ne kadar Damat Bayıldı sunucusu Onur Büyüktopçu adaleti sağlamaya çalışsa da Damat Bayıldı programında adalet olmuyor.

Damat Bayıldı programında yarışmacılar değişmiyor; sadece birinci olan ile sonucu olan gidiyor ortada kalan iki aile Damat Bayıldı’ya devam ediyor. Bu sistemde bence çok saçma zaten 10 altın kimse için büyük bir ödül değil ekranda kalmayı daha çok önemseyen aileler birinci olmaya çalışmıyor sonunca olmamak için elinden geleni yapıyor. Mesela Emine hanım. Artık bir çok progrmaı çıkan Emine ve Şehmuz ikilisinden herkes sıkıldı. blank