Sevdim Seni Bir Kere Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Sevdim Seni Bir Kere dizisi ne yazık ki beklentilerin çok gerisinde kaldı. 9 Eylül 2019 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan Focus Filmin günlük dizisi iyi bir kadro ve iyi bir senaryo ile izleyicisi karşısına çıkmasına rağmen izleyiciyi kendine bağlamayı bir türlü başaramadı.

İlk haftasında 0.5 reyting ortalaması ile ekranlara gelen Sevdim Seni Bir Kere dizisi yapımcısı ve oyuncuları dizinin ikinci haftasında reytinglerinin yükselmesini bekledi ama beklenen olmadı. Sevdim Seni Bir Kere  dizisi ikinci haftasına benzer reytingler ile başladı. 2018 2019 sezonunda ekranlara gelen günlük dizilere baktığımızda özellikle Beni Bırakma ve  Yaralı Kuşlar dizisinin de düşük reytingler ile başladığını ancak ilerleyen haftalarda reytinglerini yükselttiğini görebiliriz; ancak ortada bir gerçek var Sevdim Seni Bir Kere dizisi aldığı bu kötü reytingler ile çok fazla ekranlarda kalamaz.

Sevdim Seni Bir Kere Ne Zaman Final Yapacak?

Sevdim Seni Bir Kere dizisi ağustos ayı başından beri çekimlere devam ediyor. 3 hafta stok bölüm çeken Sevdim Seni Bir Kere dizisi en erken final yapsa 6. veya 7. haftasında final yapar. Bu da ortalama 30 35 bölüm yapar. Günlük diziler çok hızlı yayından kalkan diziler değildir; çünkü çok fazla giderleri yoktur ve kanalların asıl para kazandıkları saat diliminde değil daha geri planda olan saatlerde yayınlanırlar.

Eğer Sevdim Seni Bir Kere dizisi 1 ve üzeri reytingler alamazsa ne yazık ki ocak 2020’yi göremez. 2019 mayıs ayında Star Tv ekranlarında Sevdim Seni Bir Kere  dizisinin yayın saatine Anneler ve Gelinler programı yayınlanmış program ortalama 1 ile 0.5 üzeri reytingler alınca yayından kaldırılmıştı. Sevdim Seni Bir Kere dizisi maliyet olarak Anneler ve Gelinler programından çok daha maliyetli. Bu nedenle Sevdim Seni Bir Kere  dizisinin yayın hayatına devam edebilmesi için en az 1.5 – 2 reyting alması lazım.

Sevdim Seni Bir Kere Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Sevdim Seni Bir Kere dizisi her ne kadar düşük reytingler alsa da Star Tv Sevdim Seni Bir Kere  dizisi için bir anda final kararı almayacaktır. Benim tahminlerime göre Sevdim Seni Bir Kere dizisi ocak 2020’ye kadar ortalama 110 bölüm yayınlanacaktır. Eğer Sevdim Seni Bir Kere dizisi 1.5 ve üzeri reytinglerde kendini sabitleyebilirse 2019 2020 sezonunu tamamlayacaktır. Sevdim Seni Bir Kere 2 ve üzeri reytingler almayı başarırsa ikinci sezon onayını alacaktır.

Sevdim Seni Bir Kere İzlenebilecek Bir Dizi

Sevdim Seni Bir Kere dizisi gerçekten günlük diziler arasında senaryo ve oyunculuk anlamında en başarılı projelerden biri; ancak Türkiye de Sevdim Seni Bir Kere dizisinin yayınlandığı saatte özgü izleyiciyi cezbeden yemek programları ve kayıp programları var. İzleyicinin evlendirme programlarından gelen bu alışkanlığı yıkması zor olacaktır. Zaten bu saatler arası dizi izleyenler içinde Kanal 7’de Atv’de ve Kanal D’de günlük dizi var.

Sevdim Seni Bir Kere dizisi Aslım ve Ozan aşkı ile Yağız ve Eylül aşkı ile çok sevilebilecek sım sıcacık bir dizi. Umarım Sevdim Seni Bir Kere set ekibi ve oyuncuları hak ettiklerini ve beklediklerini bulabilirler.

 

Sevdim Seni Bir Kere Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (1 Yorum)