Sevdim Seni Bir Kere Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Sevdim Seni Bir Kere 2020 Haziran Ayına Kadar Yayında Kalacak

Star Tv yönetimi her ne kadar düşük reytingler alsa da Sevdim Seni Bir Kere dizisinin ilk sezonunu tamamlaması için onay verdi. Sevdim Seni Bir Kere dizisi düşük reytingler almaya devam ediyordu ve final tehlikesi ile karşı karşıyaydı. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde senaryo ve oyuncu değişikliğine gidileceğine söz veren Sevdim Seni Bir Kere dizisi yapımcısı Focus Film Star Tv’den 2020 haziran ayına kadar olan sözleşmeyi aldı. Bu sözleşme ile birlikte Sevdim Seni Bir Kere dizisinin erken final yapması gibi bir durum söz konusu değil.

Sevdim Seni Bir Kere Kötü Başladı

Sevdim Seni Bir Kere dizisi ne yazık ki beklentilerin çok gerisinde kaldı. 9 Eylül 2019 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan Focus Filmin günlük dizisi iyi bir kadro ve iyi bir senaryo ile izleyicisi karşısına çıkmasına rağmen izleyiciyi kendine bağlamayı bir türlü başaramadı.

İlk haftasında 0.5 reyting ortalaması ile ekranlara gelen Sevdim Seni Bir Kere dizisi yapımcısı ve oyuncuları dizinin ikinci haftasında reytinglerinin yükselmesini bekledi ama beklenen olmadı. Sevdim Seni Bir Kere  dizisi ikinci haftasına benzer reytingler ile başladı. 2018 2019 sezonunda ekranlara gelen günlük dizilere baktığımızda özellikle Beni Bırakma ve  Yaralı Kuşlar dizisinin de düşük reytingler ile başladığını ancak ilerleyen haftalarda reytinglerini yükselttiğini görebiliriz; ancak ortada bir gerçek var Sevdim Seni Bir Kere dizisi aldığı bu kötü reytingler ile çok fazla ekranlarda kalamaz.

Sevdim Seni Bir Kere Ne Zaman Final Yapacak?

Sevdim Seni Bir Kere dizisi ağustos ayı başından beri çekimlere devam ediyor. 3 hafta stok bölüm çeken Sevdim Seni Bir Kere dizisi en erken final yapsa 6. veya 7. haftasında final yapar. Bu da ortalama 30 35 bölüm yapar. Günlük diziler çok hızlı yayından kalkan diziler değildir; çünkü çok fazla giderleri yoktur ve kanalların asıl para kazandıkları saat diliminde değil daha geri planda olan saatlerde yayınlanırlar.

Eğer Sevdim Seni Bir Kere dizisi 1 ve üzeri reytingler alamazsa ne yazık ki ocak 2020’yi göremez. 2019 mayıs ayında Star Tv ekranlarında Sevdim Seni Bir Kere  dizisinin yayın saatine Anneler ve Gelinler programı yayınlanmış program ortalama 1 ile 0.5 üzeri reytingler alınca yayından kaldırılmıştı. Sevdim Seni Bir Kere dizisi maliyet olarak Anneler ve Gelinler programından çok daha maliyetli. Bu nedenle Sevdim Seni Bir Kere  dizisinin yayın hayatına devam edebilmesi için en az 1.5 – 2 reyting alması lazım.

Sevdim Seni Bir Kere Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Sevdim Seni Bir Kere dizisi her ne kadar düşük reytingler alsa da Star Tv Sevdim Seni Bir Kere  dizisi için bir anda final kararı almayacaktır. Benim tahminlerime göre Sevdim Seni Bir Kere dizisi ocak 2020’ye kadar ortalama 110 bölüm yayınlanacaktır. Eğer Sevdim Seni Bir Kere dizisi 1.5 ve üzeri reytinglerde kendini sabitleyebilirse 2019 2020 sezonunu tamamlayacaktır. Sevdim Seni Bir Kere 2 ve üzeri reytingler almayı başarırsa ikinci sezon onayını alacaktır.

Sevdim Seni Bir Kere İzlenebilecek Bir Dizi

Sevdim Seni Bir Kere dizisi gerçekten günlük diziler arasında senaryo ve oyunculuk anlamında en başarılı projelerden biri; ancak Türkiye de Sevdim Seni Bir Kere dizisinin yayınlandığı saatte özgü izleyiciyi cezbeden yemek programları ve kayıp programları var. İzleyicinin evlendirme programlarından gelen bu alışkanlığı yıkması zor olacaktır. Zaten bu saatler arası dizi izleyenler içinde Kanal 7’de Atv’de ve Kanal D’de günlük dizi var.

Sevdim Seni Bir Kere dizisi Aslım ve Ozan aşkı ile Yağız ve Eylül aşkı ile çok sevilebilecek sım sıcacık bir dizi. Umarım Sevdim Seni Bir Kere set ekibi ve oyuncuları hak ettiklerini ve beklediklerini bulabilirler.

 

Sevdim Seni Bir Kere Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (49 Yorum)

 1. Bu diziyi çekenlerin yazanların oynayanların hepsi beyinsiz dar kafalı. Milleti resmen Aptal yerine koyuyorsunuz. Oynayanlar yazanlar bu kadarı mı insanlıktan uzaklar. Hiç bir hareket bozukluğun cezası verilmiyor. Hastaneyi polisi Milleti aptal yerine koyuyorsunuz. Bu nasıl bir dizi. Bir izledim tiksindim. Hepiniz öldürülmeye layıksınız.

 2. Nasıl saçma senaryosu var dizinin sanki karşılarında ilkokul çocukları var bu filmi yapanlar kaç yaşındalar acaba inşallah haftaya kalmaz biter çizgi filim koysunlar yerine

 3. Mirza karizmatik bir genç, Leyla güzeller güzeli bir genç kız, oyunculukları ile bizleri etkilemeyi başardılar, senaryonun akışı heyecan yaratacak gibi görünüyor, diğer oyuncuların ayrılmasına alışmamız belki 3-5 bölüm daha sürer, ama yeniler bence daha kısa sürede kendilerini kabul ettirecekler gibi,çevremde diziyi izleyenlerde benimle aynı fikirde, merakla bekliyoruz yeni bölümleri.

 4. Aslım Ozan aşkı hiç bitmemeliydi, onları çok yakıştırıyordum. Çok üzüldüm. Onlar mutluluğu hak etmişti. Ayrıca Mirza karakterini sevdim ama Leyla karakterindeki kız hiç yakışmamış…

 5. işte şimdi bazı şeyler çok daha farklı olacak gibi, yeni roller çok gerçekçi ve doğal geldi,deneyimli oyuncular olduğu belli oluyor,senaryoyu bize hissettirdiler, tebrikler.Bundan sonra en zor görev senaristlerin, bize işleyecek senaryoyu çok iyi yönlendirmeleri gerekecek,oyuncularda senaryo gereği olan rollerini bence yerine getirecek gibi duruyor.

 6. Ya neden böyle bir şey yaptılar anlamadım saçma olmuş hadi ozan diziden öldüğü için ayrıldı 8 oyuncu birden nasıl ayrılıyor anlamıyorum bence oyuncu değişikliği olmasaydı iyi olurdu çok saçma olmuş bı bölümde neler yaptılar

 7. Diziyi kaçırmadan severek izliyordum sevdiğim oyuncular diziden ayrıldı sanırım artık izlemem

 8. Eylül ve yağız diziden ayrıldı mı Ayrılmadılar sa ayrılma ihtimalleri var mı Ozan ve Aslım neden çıktı diziden

 9. eylüle yapılan o kötülükten sonra dizide daha çok nefret ettim ben saçma sapan olduğu için izlemeyi daha ilk günlerin bıraktım ama ailem izliyor bu yüzden de ben de ister izletmez izlemek zorunda kalıyorum hem ne saçma dizi deyip nefret ediyorlar hemde izliyorlar tez zamanda finali gelir İNŞALLAH da bende izlemek zorunda kalmam böyle dizileri niye yayınlıyorlar anlam veremiyorum güzel dizileri hemen bitirip saçma sapan dizileri devam ettiriyorlar dizi hem saçma hem insanın psikolojisini bozuyor hemde kütülük iyilikten daha çok kazanıyor yeter artık bitsin.

 10. içerik olarak fena olmayan,ama konuların ve karakterlerin üzerinde biraz da olsa değişiklik yapılması gereken bir dizi,yeni değişiklikler ve daha akıcı bir senaryo ile izleyici kitlesini arttıracağını düşünüyorum.

 11. Aslında çok güzel oyuncular var dizide ama biraz sikici oldu şu aralar ne bileyim iste ozan hapiste aslim a ilaç içiriyorlar eylül yağız kaçtılar ama Koray gene yaptı yapacağını çok sikiliyorum bu kadarda olmaz eylüle yazık oldu gerçekten sinir oluyorum kavuşsunlar artık aslim ve ozan fatih Berçin’i hamile bırakmış aslımla nişan yapıyor saçma

 12. İğrenç bir dizi insanlarla alay ediyor resmen hiç iç açıcı değil bir an önce final olsun bitirin gitsin insanlara kotu örnek oluyor

 13. dizi dizilikten çıktı saçmalık rekoru kıracak. ilk kez bir diziden bu kadar nefret etmeye başladım.

 14. Star tv kanalına yazık böyle bir dizi kanalınıza hiç yakışmıyor türk insanlarını kadar aptal yerine koyan bir dizi lütfen gözden geçiriniz

 15. Filmde hep kötüler mi kazanacak iyiler ne zaman konuşacak her gün izliyorum ama sıkılmaya başladım yolunda giden bir şey olmaz mı bu dizide yeterin artık güzel bir şeyler olsun uzatıp durmayın ya tadında bırakın diziyi kavuşturun şunları artık ya

 16. yahu arkadaş, bu diziyi kanalına alan tv yede yazık, kendi adını böyle yerlere seren ilk tv kanalı sanırım, senariste de uygulayanlara da çok yazık,bu dizi gibi şeyi kanalında yayınlayan tv, senaristin hatırına falan yayınlıyor sanırım :))) vefa borcum var ne :))))

 17. Yorumları okudukça güldüm diz devam etsin diyorlar biraz seyrettim bıraktım bu kadar saçma bir dizi olamaz dolap beygir gibi dönüp dolaşıp aynı oyunlar kötüler durmuyor iyiler aptal konumunda kimse kimseyi dinlemiyor yada susuyor artık sıktı bence iyilerin kazandığı bir dizi olmalı ama en sonunda bunu yapacak senarist izleyenler kanser olacak bu arada gerçekçi ol senarist bu kadar dalavere olmaz

 18. Dizide ard arda kötülükkere yer veriyorsunuz bizler kahr oluyoruz böyle olunca kötü insanları görünce onları vurmak istiyorum seneryoyu kim yazıyorsa kötülüyü öne çıkarıyor aslımda biraz bilgili olmalı cesur davranmalı

 19. Dizi değil, tam bir çizgi filmi. Bu ülkenin polisini, mahkemesini, adalet sistemini bu kadar aşağılayan ve bu kadar rezil eden bir dizi olmamıştır. İyi gibi göstermek istediğiniz İnsanları bu kadar aptal duruma düşüren, kötülerin bu kadar başarılı olduğunu seve-seve yayımlayan bir dizi görmedim. İki orta seviyeli eğitimi olan kadın ülkenin tüm polis, jandarma, mahkeme, tıp sistemini, özel dedektifini neredeyse parmaklarına fırlatıyorlar. Tanıdığım en azı 15-20 kişi seyretmekten vazgeçmişler. Kötü niyetli insanları bu kadar başarılı göstermeniz , aslında kötülüğün teşrif edilmesi anlamına geliyor. Bence hemen final olmalı ve dizini sonlandır malısınız. Zaten ülkemizin polis, mahkeme, tüm adalet sisteminin ne kadar rezil ve başarısız olduğunu her kese göstermek niyetinize ulaşmışsınız.

 20. Ardı ardına gelen intikam oyunları can sıkmaya başladı.Bir taraf devamlı mağdur,iyilerin yüzü güldürülmüyor. Senaristler sanırım kötülükten besleniyor.İki kötülükten biri deşifre olmalı .Ama maalesef izlemek sıkmaya başladı.Bence tadında bırakıp dizi sonlanmalı.izleyicinin psikolojisin de düşünülmeli.Kötülük kötülük nereye kadar.Benim fikrimde çok fazla arkadaşım sinirden izlemeyi bıraktı.Aslım,Eylül Ozan yağız artık huzura ersin.Gerçekler bir an önce ortaya çıksın.

 21. Çok güzel dizi oyuncular harika Ozan ve Aslım kavuşsun Eylül ile Yağız kavuşsun sürekli izliyorum.onları çok seviyorum

 22. İğrenç bir dizi.Beni affet dizisinin yerini aldı..Derhal yayından kaldırılmalı.İnsanlara kötü örnek oluyor.

 23. Hiç bir toplum bu kadar yerlerde sürünmemiştir akıl seviyesi yerle bir olmamıştır..Bunlar hep bu rezil diziler yüzünden..bir yuva çocuğunun bile inanmayacağı bir senaryo..entrika yalan dolan sahtekarlık suçlular ortada iyiler aptalca susuyor bitirin allahaşkına yuhhh

  • bence de çok haklısın finalini çok merak ediyorum zaten aslım ile ozan da ayrıldı onlar ayrılınca dizinin keyfi kalmıyor final olsun artık yeter sesimizi duysunlar.

 24. fatih neden hiç köşeye sıkışmıyor artık yağızla eylül kavuşsunaşktan nefret ettik raziye ve koray iğrenç koray safdışı edilsin fatihe sinir oluyorum ozan artık berçimin o byunlarına gelmesinberçim bebek ozanmış gibi söyledi ozan yatakta birşey olmadı dememişmitdi ozan bu kadar aptalmı kendisi dı ben bayılmışımaramızda bir şey olmadı ben bayılmışım dememmiştiydi

 25. Bence final olsun çünkü çok üzülüyor berçin asĺım ve ozan berçini mafeti hele o aslım zaten ne yapıyor ayyyy bitsin ay yeter

 26. aslım neden bu kadar ezik hep ağlıyor şu berçimin oyunları çıksın artık çok hakaret ediyor kim olsa zevk için döver koray herkesi kandırıyor şimdide belgeleri alacak yeter ya bu dizide hiç iyi insan yokmu

 27. ya aslım neden berçime karşı ezik davranıyor bitirin lütfen yok bu onun oğlu bu bunun kızı saçmaladınız hep kazanan ihtiraslı bir genç kız ayrıca kötü örnek oluyor