Sevdim Seni Bir Kere 7 8 9 10. Bölüm Özeti 17 18 19 20 Eylül

Sevdim Seni Bir Kere 8. Bölüm Özeti

Aslım ve Berçin kendi yöntemleriyle Ozan’a yardım etmeye çalışırlar. Ozan’ı kurtarmak için deneyecekleri şey sorunu çözecek mi yoksa daha da büyütecek midir? Diğer tarafta Yağız ve Eylül’ün bağlama meselesinden dolayı arası açılmıştır. Koray bunu fırsat bilir ve Eylül’ e yakın olmaya çalışır. Raziye Eylül’ün annesiyle konuşur. Raziye’nin amacı Koray ve Eylül’ü baş göz etmektir.sevdim seni bir kere 8. böölüm resimleri

Sevdim seni bir kere 7 bölüm Detaylı Özeti

Sevdim seni bir kere de son bölümden kısaca bahsetmek gerekirse; Ozan,  Alım, Eylül, Yağız kafeyi temizledikleri için konsere gitmemişlerdir. Hediye Tarık’ı görmüş onu düşünüyordur. Tarık hoca Ozanı gitmemeye ikna eder. Ozan gitmekten vazgeçer eve gelir annesi çok sevinir ama Mümtaz için aynı şey söylenemez. Aslım ile Eylül Ozan ve Yağızdan bahsederler. Aslımı okulda rahatsız eder birisi Aslım onun ağzının payını verecekken araya ozan girip adama yumruk atar. Bu olay Mümtazın kulağına gider ve Ozanı odasına çağırır Ozana kızar Ozan odadan çıkıp gider. Aslım Ozana çok kızar ve senin yüzünden başım belaya girecekti. Aslım ve Berçin arkadaş olurlar Tarık hoca çok sevinir. Yaşar beylerin komşuları Koray ve Raziye gelir. Okulda Aslım kütüphanededir işini bitirir çıkarken Ozanla çarpışır ve Ozan ondan özür diler. Yumruk yiyen adam Ozandan intikam almak ister Ozanın gelmesini bekler Ozan gelir kavga ederler Aslım onları görür ne kadar Ozanı durdurmaya çalışsa da başaramaz kavga ederler adam kaçar Ozan onu kovalar Ozan Aslımın yanına tekrar döner o sıra da sirenler duyulur gelenler polislerdir.

Sevdim seni bir kere de 7 bölüm özeti;  Polis okula gelir,  Aslım ve Ozan’ı karakola götürürler. Yağız Eylül’ün beğendiği kolyeyi satın almaya gider orda beğendiği sazı görür ustanın dikkatinden kaçmaz Yağıza sazı verir ve çalmasını ister. Mümtaz eve gelir Jülide’den başının ağrıdığını ilaç ister. Jülide Mümtaz’a ne olduğunu sorar Mümtaz Ozan’ın okulda kavga çıkardığını anlatır. Jülide Ozan’ı arar Ozan açmaz. Jülide Ozan’ın odasına gelir babasıyla çekilen fotoğrafa bakıp üzülür ne kadar babasına benzediğini söyler Mümtaz onu seyrediyordur. Aslım ve Ozan karakolda tartışıyorlardır. Aslımın annesi onu merak ediyor o sıra da Yaşar Hediye’nin odasına gelir ve biletini görür ve neden gittiğini sorar. Tarık ve ailesi akşam yemeği için Ozanlara gelir. Yağız sazı çalar ve ustayı mest eder. Usta sazı Yağıza hediye eder. Jülide ve Tarıklar Ozanın davranışları konusunda konuşurlar.

Jülide’nin telefonu çalar ve komiser Ozanların karakolda olduğunu ve gelmeleri gerektiğini söyler. Karakoldan Hediyeye haber verilir kızınız karakolda diye Hediye ve ailesi apar topar karakola giderler. Aslım ve Ozan ifade verirler. Aileler karakoldalar. Karakolda Tarık da vardır Hediye Tarık’ı görür bir süre bekler Tarık odaya girince Hediye Aslım’a kızar elini tutup ve hemen gidiyoruz demesi üzerine Jülide onu sakinleştirir. Ozanlar eve giderler. Tarık Aslımı arar nasıl olduğunu sormak için Hediye bir daha o insanlarla konuşmayacaksın ben kızımı karakollarda orada burada toplayayım diye büyütmediğini söyler. Ozan annesine karakolda onu çok korkuttuğunu söyler.

Ozan ve annesi ağlaşıp sarılırlar. Hediye biletini yırtar. Ozan okula gelir Aslımla konuşur Aslım ona yüz vermez Ozana işim var deyip onu gönderir Aslıma bana açık olmasını söyler. Polisler gelir ve arkalarından Batuhan ve ondan şikâyetçi olduğunu söyler Ozanı alıp götürürler Aslım Ozanın arkasından üzülerek bakar. Aslım Batuhan’ın yanına gelir ve neler olduğunu sorar tabi Batuhan yalan söyler. Koray ve annesi iş başında ve planlar peşinde. Ozan nezarettedir ve Mümtaz ve annesi karakolda Tarık gelir Jülide bir çözüm bulmasını söyler.

Hediye düşüncelidir Nuran yanına gelir ona dün Aslımın üzerine çok gittiğini söyler. Tarık Aslımı arar ve ifade vermen gerekiyor derken annesi onu dinliyordur. Aslım Tarık ve Jülide’nin yanına gelir Aslımın annesi onları gözetiyordur. Tarık burs formu Aslıma verir ve doldurmasını söyler. Aslım eve gelir. Ozan Aslımın evine gelir ve Aslıma gerçekleri söylemesini ister o sırada hediye gelir Ozanı kovar ve Aslıma çok kızar. O sırada kapı çalar Aslım Tarık hoca olduğunu söyler ve kapıyı açar.

Sevdim Seni Bir Kere 7. Bölüm Tahmini

Yarın ki bölüm de; Aslım ve Ozan karakolluk olur. İki tarafın ailesi gelir onlara çok kızarlar. Hediye bu fırsattan istifade kızını buradan alıp götürmeyi ister. Aslım bu duruma çok üzülür. Hediye’nin bu kararı almasını tek sebebi Aslımı Tarık’tan uzak tutmaktır. Aslımın gideceğini duyan Tarık hoca Aslımın evine gelir. Kapı çalar Aslım kapıyı açar Tarık hocayla karşılaşır. Aslım Tarık hocaya neden geldiğini sorar. Tarık annesiyle konuşmak için gelmiştir.

Hediye ne kadar uzak dursa da Tarık her zaman yakındır. Ozan ve Aslım arasında sevgi tohumları yeşermeye başladı. Berçin onların arasına girmeye çalışabilir. Koray ve Raziye’nin kirli planları Eylül ve ailesine zarar verme noktasına gelir. Eylül ve Yağız arasında sevgi oluşmaya başlayacak ama Koray buna engel olmaya çalışacaktır. Hediye Tarık’ı görmemek için İzmir’e gidecek acaba birbirlerini görebilecekler mi?

Ozan’ın annesi Mümtaz’ın gerçek yüzünü çok yakında görecek. Tarık’ın eşi geçmişini öğrenebilecek mi Acaba Ozanın babası hayatta nerededir? Babasına atılan iftiralar su yüzüne çıkarsa neler olacak? Berçim ve Aslım arasındaki bağ ortaya çıkabilir sonrasında neler olacak? Sevdim Seni Bir kereyi izlemeyi bırakmayın çünkü tüm hızıyla devam edecek.

Sevdim Seni Bir Kere 6. Bölüm Özeti

Son bölümden bahsetmek gerekirse; Ozan okula gelir Aslım’ın yanına teşekkür etmek için ama Aslım yüz vermez kırılmıştır Ozan’a karşı sonra affeder ve Ozan sorar ne konserinden bahsettiği için Aslım yanıtlar fakat konser bileti ayarlamadım diye. Ozan cevap verir ayarlayabilirim ben hallederim deyip Aslım ve Ozan motosiklete binip Eylül’ün yanına gelir. Eylül ve Yağız kafeyi temizlemektedir.   Aslım ve Ozan Eylül’ü almak için kafeye gelir fakat Eylül kafede temizliğin olduğunu Yağız’ında ona yardım ettiğini söyler. Aslım ve ozan da temizliğe yardım ederler hep birlikte orayı temizlerler. Ozan Aslım’a bakar Yağız’da Eylül’e bakmaktadır.

Sevdim seni bir kere 6 bölüm özetinde;  ikinci haftaya hızlı bir giriş yaptık bu haftada heyecan üst safhada olacak mı bakalım bu bölümde neler olacak. Muhteşem dörtlümüz kafe de işleri bitirdikleri için konsere gitmemişler buna rağmen gayet mutludurlar. Birbirlerine teşekkür ederler ve evlerine giderler. Hediye Tarık’ı gördükten sonra sürekli onu düşünmeye başlar. Ozan evinin önünde Tarık hocanın söylediklerini düşünür. Aslım ve Eylül eve gelir ve konsere gitmediklerini rağmen güzel vakit geçirdiklerini söyler. Ozan eve gelir annesi çok sevinir Mümtaz elini verir hoş geldin der Ozana ama ozan Mümtaz’ın elini tutmaz annesiyle beraber odaya çıkarlar. Aslım ve eylül ozan ve yağızdan bahsederler. Berçin ozanın yanına gelir kalmasına ve okula dönmesine çok sevindiğini söyler. Ozan okula gelir ve Aslım’ı seyreder. Aslım’ı masasına biri yaklaşır rahatsız eder birisi ozan ona yumruk atar.

Sibel ve Jülide dertleşirler ve ozanın dönmesine çok sevinirler. Berçin Ozana sen Aslımdan hoşlanıyor musun diye sorar Ozan inkar eder bu söylenenleri kabul etmez. Ozan Mümtazın odasına gider azar işitir ozan çıkıp gider. İki kardeş Berçin ve Aslım tanışır ama kardeş olduklarını bilmezler. Aslım Ozan Berçin Yağız aynı sınıfta derse girerler. Berçin ve Aslım arkadaş olurlar Tarık hoca arkadaş olduklarına çok sevinir. Beraber kütüphaneye gidip fotokopi çekerler ama Berçin ozanlara yemeğe gideceği için aslımı yalnız bırakır.

Yaşar beylerin eski komşuları Raziye ve Koray gelir ama tam bir paragözler ve akıllarından bindir kurnazlık geçiyor. Aslım kütüphaneden ayrılır ve kaybolur okul binasında Ozanla çarpışır ve Ozan benim niyetim senin başını belaya sokmak değil der. Ozan tekrar kavga eder adamlar koşar Ozan onların peşinden gider Aslım bağırır gitme diye Ozan onu dinlemez geri geldiğinde Aslım ona çok kızar ve neden sürekli kavga ettiğini sorar neden kendini tutamadığını, ne zaman büyüyeceğini sorar sırada polis sirenleri duyulur. Polisler gelir.

Ozan ve Aslım arasında sevgi tohumları yeşermeye başladı Berçin onların arasına girmeye çalışacak mı? Koray ve Raziye’nin kirli planları Eylül ve ailesine zarar verebilecek mi? Eylül ve Yağız arasında sevgi oluşmaya başlayacak mı? Hediye Tarık’ı görmemek için İzmir’e gidecek acaba birbirlerini görebilecek mi? Sevdim seni bir kereyi izlemeyi bırakmayın çünkü tüm hızıyla devam ediyor…

Sevdim Seni Bir Kere 7. bölüm resimleri

 

Sevdim Seni Bir Kere 7 8 9 10. Bölüm Özeti 17 18 19 20 Eylül (5 Yorum)

  1. Ya lütfen bitmesin hayatımda ilk kez böyle bir filim izliyorum ve son mu verilecek ona da yaaaa hayır yapmayın :'((

  2. berçim kendisinin olmayan böbreği nasıl verecek bir hastanede bu kadar entrika olurmu saçmalamayın raporlar değişiyor falan nerde kaldı tıbbi terimler hastaneleri doktorları zan altında bırakıyorsunuz

    • Aslımla ozana bayılırım cok sevıyorum bu dızıyı hıc bıtmesın kım cıkardıysa allah razı olsun ondan teşekkürler