Damat Bayıldı Sunucusu Onur Büyüktopçu Kimdir? Kuralları Nelerdir? Ne Zaman Yayınlanacak?

Damat Bayıldı 2019 2020 yeni sezonu öncesi Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Geçen sezon Show Tv ekranlarında Gelin Evi programı yayınlanmış ve üç sezon yayınlanan program mayıs ayı sonunda final yapmıştı. Şimdi ise 2019 2020 yeni sezonunda Gelin Evi yerine Onur Büyüktopçu’nun sunacağı Damat Bayıldı  programı ekranlara gelecek. Damat Bayıldı programı içinde gelinleri damatları kaynanaları barındıran bir yemek ve gelin kaynana programı olacak gibi. 

Damat Bayıldı Sunucusu Onur Büyüktopçu Kimdir?

Onur Büyüktopçu 24 Nisan 1982 İstanbul doğumludur ve şuanda 37 yaşının içindedir. Aslen Çankırılı olan Onur Büyüktopçu çocukluğunu İzmir’de yaşadı Dil ve tiyatro eğitimi için ise İngilitere’ye gitti. ı 2003 yılında Lise Defteri dizisi ile ilk dizisinde yer aldı.

Onur Büyüktopçu 2015 yılında Kiralık Aşk dizisi deneme çekimlerinde Koray karakterine hayat verme hakkı kazandı ve Türkiye’nin tanınan ve güvenilen isimlerinden biri oldu. Çok sevilen Onur BÜYÜKTOPÇU daha sonra oyuncu değil sunucu olarak devam etti ve Tv8 ekranlarında iki sezon Yemekteyiz programını sundu.

Onur Büyüktopçu Yemekteyiz’in ilk sezonunda yüksek bir izlenme oranı yakalayınca Türk televizyonlarında yemek programı furyası da başlamış oldu; ancak diğer televizyonların yemek programları Yemekteyiz’in izlenme oranlarını düşürdü ve değişiklik yapma kararı alan Tv8’de Our Büyüktopçu yerine Seda Sayan ile Yemekteyiz’in sunucu olması için anlaştı.

Show Tv yönetimi de boşa çıkan Onur Büyüktopçu’yu kadrosuna kattı. damat bayıldı Onur Büyüktopçu

Damat Bayıldı Ne Zaman Yayınlanacak?

Tahminlerimize göre Damat Bayıldı programı ağustos ayında Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Show Tv diğer sezon programları başlamadan Damat Bayıldı başlatarak kendisine izleyici kitlesi oluşturmaya çalışıyor.

Damat Bayıldı Kuralları Nelerdir?

Damat Bayıldı programında damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? İşte temel soru burada.

Damat Bayıldı programının içeriği şuanda çok gizli tutuluyor; bu nedenle ancak ilerleyen haftalarda Damat Bayıldı programının konsepti belli olacak. Eğer Damat Bayıldı özel ve güzel bir konseptte ekranlara gelemezse beklenen reytingleri sadece Onur Büyüktopçu farklı ile alması ne yazık ki imkansız; zaten sezonlarca ekranlarda yer alan Onur Büyüktopçu’nun yüzü eskimiş durumda.

Damat Bayıldı Tanıtım Fragmanı

 

Damat Bayıldı Sunucusu Onur Büyüktopçu Kimdir? Kuralları Nelerdir? Ne Zaman Yayınlanacak? (2 Yorum)