Damat Bayıldı Yarışmacıları Kimler? Genler Kaynanalar Damatlar(Tüm Yarışmacılar)

Ünlü sunucu Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile ekranlara gelecek Damat Bayıldı  programının yarışmacıları belli oldu. 26 Ağustos Pazartesi günü 2019 2020 yeni sezonunu Damat Bayıldı programı ile bir hafta erken açmayı planlayan Damat Bayıldı programında çekimler son hız devam ediyor. Dışarıya bilgi sızmaması için büyük titizlikle yapılan çekimlerde büyük ödül 5 tam altının sahibi olacak.

Damat Bayıldı Büyük Ödül Ne?

Damat Bayıldı programında büyük ödül 5 tam altın olacak. Bir hafta boyunca damatlardan, gelinlerden ve kaynanalardan puanlar toplanacak. Herkes hangi yemeğin kimin olduğunu bilmeden verdiği puanlar sonunda kendine veya rakiplerine  haftanın finalinde yaklaşık 10.000 TL değerinde 5 tam altın hediye etmiş olacak.

Damat Bayıldı Programı Kuralları Formatı

Damat Bayıldı programında kaynanalar da yemek yapacak; ancak bir birlerine rakip olmayacaklar. Diğer taraftan gelinlerin yaptıkları yemekler her damadın önüne getirilecek ve her damat beş gelinin de yaptığı yemeği yiyecek ve kendi eşinin yaptığı yemeği bulup yüksek puan vermeye çalışacak

Damat Bayıldı Yarışmacıları

Damat Bayıldı 16 Eylül 20 Eylül Yarışmacıları

Kaynana Nursel Gelin Nesrin Hanım

Gelin Nesrin Hanım ise sadelikten yana ve abartılı şeyleri sevmiyor. Onun bu çıkışına Suna Hanım cevap verdi ve köy gelini olarak gösterişi sevdiklerini söyledi. Kaynana Nursel Hanım kendinden emin duruşuyla dikkat çekiyor.

Kaynana Hakime Gelin Suna Hanım

Yarışmaya yeni katılan gelin Suna Hanım üzerindeki altınlarla herkesi şaşkına çevirdi. Suna Hanım’a yürüyen kuyumcu dükkanı diye takılan Onur Bey’de şaşkınlığını gizleyemedi. Heyecanlı olduğu gözlenen Suna Hanım bizim oralarda altınsız gelin olmaz diyerek düğünde takılan takılar olduğunu söylüyor. Onur Bey neden bu altınları takıp da geldiniz diye sorar. Altın altını çeker diye düşünerek mi böyle geldiniz diye takılır.

Suna’nın yürüyen kuyumcu olduğunu kendisinin de yürüyen eskici olduğunu söyleyen Elif gelin kaynanası Emine Hanım’ı sinirlendirir. Gelinimiz Suna’nın altınlarla gelmesi uzun süre diğer yarışmacılar tarafından eleştirilir. Suna’nın kaynanası Hakime Hanım ise oldukça sakin yapısıyla dikkat çekiyor.

Damat Bayıldı 9 Eylül 14 Eylül Yarışmacıları

Emine ve Elif Hanım

Elif hanım Emine hanımın oğlu ile sözlü. Emine hanım müstakbel gelinin inat bir gelin olduğunu düşünüyor. Emine hanım Karadenizlidir ve kolay kolay memnun olmayan bir gelindir. Emine hanımın gelini Elif hanım ise Bursa İnegöllüdür.

Zeynep ve Asuman

Damat Bayıldı yarışmacısı Zeynep hanım manevi annesi ve komşusu Asuman hanım ile Damat Bayıldı yarışmasına dahil oldu. Damat Bayıldı yarışması çok fazla dikkat çekmeyince bir sosyal medya fenomeni olan Zeynep hanım yarışmaya davet edildi. Zeynep hanım sosyal medyada özellikle de Tiktok’ya yaptığı rap şarkılar ile ünlü olmuştur.

Damat Bayıldı 2 Eylül 6 Eylül Yarışmacıları

Kaynana Gülfem hanım ve Gelini Ezgi Hanım

Damat Bayıldı yarışmasının ikinci haftasında programa dahil olan kaynana Gülfem hanım müstakbel gelini Ezgi hanım yarışmaya İstanbul’dan katılıyorlar. Şuana Ezgi hanım Gülfem hanımın oğlu ile nişanlı. Gülfem hanım Ezgi hanımı gelini olarak istemiyor; çünkü oğlu ile aralarında 3 yaş fark var. Oğlan gelin Ezgi hanımdan küçük. Şuanda aralarında nişan yok sadece söz var. Ezgi hanımın düğününe daha bir yıl var.

Ezgi hanım adliyede avukat yardımcısı olarak çalışıyor.

Ezgi Hanımın Nişanlısı Yiğit Bey

Yiğit bey Ezgi hanımdan 3 yaş küçük. Yiğit bey ile Ezgi hanım Adliye’de tanışmış.

Damat Bayıldı Gelin Özge hanım ve Kaynana Azize Hanım

Damat Bayıldı yarışmasına Özge hanım ve müstakbel kaynanası Azize hanım Diyarbakır’dan katılıyorlar. Özge hanımın kasım 2019 da  Azize hanımın oğlu ile evlenecek; şuanda nişanlılar.

Damat Bayıldı 26 Ağustos 30 Ağustos Yarışmacıları

1.Aile

Damat Bayıldı Şüheda

Damat Bayıldı yarışmasında sizlere tanıtacağımız ilk gelin Şüheda olacak. Güzeller güzeli Şüheda hanım Türkiye’nin ünlü kaynanalarından Emine hanımın gelini. Emine hanım oğlunu evlendirmek için daha önce Gözüm Sende isimli Atv yarışmasına sonrasında da yakışıklı oğlunun peşinde Kısmetse Olur yarışmasına katılmış ama bir türlü oğlunu yarışmalar ile evlendirememişti.

Damat Bayıldı Emine Hanım Kimdir?

Damat Bayıldı yarışmasının en sert kaynanası Emine hanım olacak. Şehmus beyin annesi ve Şüheda hanımın kaynanası olan Emine hanım sivri dilli bir insan. Aslen Diyarbakırlı olan Emine hanım nazlı gelinleri sevmez.

Damat Bayıldı Şehmus

Şehmus Yücel, 1992 Diyarbakır doğumludur ve  3 erkek kardeşi vardır. Lokanta işletmeciliği yapan Şehmus bey geleneklerine bağlı bir aileden geliyor. Şehmus bey diyarbakırlı olmasına rağmen İstanbul’da  yaşıyor.

2. Aile

Damat Bayıldı Fatoş

Fatoş hanım kırmızı saçları ile Damat Bayıldı yarışmasının en renkli gelin adayı. Farklı bir tarzı olan Fatoş hanım eşine karşı çok da cilveli. Fatoş hanım Rukiye hanımın gelini.

Damat Bayıldı Rukiye Hanım

Damat Bayıldı yarışmasında güneş gözlüğü ile dikkat çeken Rukiye hanım bir çok şefe taş çıkacak kadar iyi yemek yaptığını düşünüyor; sadece iyi bir aşçı değil aynı zamanda da iyi bir tadımcı olduğunu söylüyor. Rukiye hanım Fatoş hanımın kaynanası

Damat Bayıldı Ferdi

Ferdi bey kıyafeti ve taktığı küpeleri ile farklı bir damat adayı. Ferdi beyin ayrıca göğsünde de özel bir dövmesi var. Çok iyi bir klarnet sanatçısı. Ferdi bey 24 yaşında. Ferdi bey Rukiye hanımım değerli oğlu; Fatoş hanımın da çok sevdiği kocası.

3. Aile

Damat Bayıldı Tuna Hanım

Damat Bayıldı programının en genç kaynanası Tuna hanım oldu. Damat Bayıldı’nın ilk haftasında yarışan Tuna hanım farklı tarzı ile dikkat çekti. Tuna hanım gelini Diana’nın elinin lezzetine çok güveniyor. 

Damat Bayıldı Diana Hanım

Diana hanım Rus bir gelin. Kaynanası Tuna hanım ile aynı evde yaşıyorlar.

4. Aile

Damat Bayıldı Gülten Hanım

Damat Bayıldı yarışmasında uzun boyu; ince vücudu ile en özel gelinlerin biri Gülten hanım oldu adete podyuma çıkan bir manken gibi olan Gülten hanıma açık saç ve kırmızı elbise çok yakışmış. Gülten hanım kaynanası Nurten hanımı çok seviyor.

Damat Bayıldı Nurten Hanım

Damat Bayıldı yarışmasında en çok kendine güvenen kaynana Nurten hanım oldu. Nurten hanım tüm gelinlerin istediği bir kaynana tipi. Gelini Gülten hanımı da çok seviyor.

Cenk Bey

Cenk bey Nurten hanımın biricik oğlu Gülten hanımın sevgili eşi.

5. Aile

Yeliz Hanım

Yeliz hanım Hülya hanımın gelini. İddialı bir gelin.

Damat Bayıldı  Hülya Hanım

Damat Bayıldı kaynanası Hülya hanım sessiz sakin bir kaynana gelinini de çok seviyor.Hülya hanım Yeliz hanımın kaynanası

Dama Bayıldı Damatları

Damat Bayıldı Batuhan

Damat Bayıldı damatlarının en temizi en safı Batuhan bey. Çok sıcak kanlı ve samimi bir damat

Damat Bayıldı Tanıtım Fragmanı

Damat Bayıldı Yarışmacıları Kimler? Genler Kaynanalar Damatlar(Tüm Yarışmacılar) (1 Yorum)

  1. Tuna hanımın gelini Fatos hanim değil Diana hanımdır Fatoş hanim Rukiye Hanımın gelinidir. Yanlış yazmışsınız