Damat Bayıldı Yarışmacıları Kimler? Genler Kaynanalar Damatlar(Tüm Yarışmacılar)

Ünlü sunucu Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile ekranlara gelecek Damat Bayıldı  programının yarışmacıları belli oldu. 26 Ağustos Pazartesi günü 2019 2020 yeni sezonunu Damat Bayıldı programı ile bir hafta erken açmayı planlayan Damat Bayıldı programında çekimler son hız devam ediyor. Dışarıya bilgi sızmaması için büyük titizlikle yapılan çekimlerde büyük ödül 5 tam altının sahibi olacak.

Damat Bayıldı Büyük Ödül Ne?

Damat Bayıldı programında büyük ödül 5 tam altın olacak. Bir hafta boyunca damatlardan, gelinlerden ve kaynanalardan puanlar toplanacak. Herkes hangi yemeğin kimin olduğunu bilmeden verdiği puanlar sonunda kendine veya rakiplerine  haftanın finalinde yaklaşık 10.000 TL değerinde 5 tam altın hediye etmiş olacak.

Damat Bayıldı Programı Kuralları Formatı

Damat Bayıldı programında kaynanalar da yemek yapacak; ancak bir birlerine rakip olmayacaklar. Diğer taraftan gelinlerin yaptıkları yemekler her damadın önüne getirilecek ve her damat beş gelinin de yaptığı yemeği yiyecek ve kendi eşinin yaptığı yemeği bulup yüksek puan vermeye çalışacak

Damat Bayıldı Yarışmacıları

Damat Bayıldı Gelinleri

Damat Bayıldı Şüheda

Damat Bayıldı yarışmasında sizlere tanıtacağımız ilk gelin Şüheda olacak. Güzeller güzeli Şüheda hanım Türkiye’nin ünlü kaynanalarından Emine hanımın gelini. Emine hanım oğlunu evlendirmek için daha önce Gözüm Sende isimli Atv yarışmasına sonrasında da yakışıklı oğlunun peşinde Kısmetse Olur yarışmasına katılmış ama bir türlü oğlunu yarışmalar ile evlendirememişti.

Damat Bayıldı Fatoş

Fatoş hanım kırmızı saçları ile Damat Bayıldı yarışmasının en renkli gelin adayı. Farklı bir tarzı olan Fatoş hanım eşine karşı çok da cilveli. Fatoş hanım Tuna hanımın gelini.

Damat Bayıldı Gülten Hanım

Damat Bayıldı yarışmasında uzun boyu; ince vücudu ile en özel gelinlerin biri Gülten hanım oldu adete podyuma çıkan bir manken gibi olan Gülten hanıma açık saç ve kırmızı elbise çok yakışmış

Dama Bayıldı Damatları

Damat Bayıldı Şehmus

Şehmus Yücel, 1992 Diyarbakır doğumludur ve  3 erkek kardeşi vardır. Lokanta işletmeciliği yapan Şehmus bey geleneklerine bağlı bir aileden geliyor. Şehmus bey diyarbakırlı olmasına rağmen İstanbul’da  yaşıyor.

Damat Bayıldı Ferdi

Ferdi bey kıyafeti ve taktığı küpeleri ile farklı bir damat adayı. Ferdi beyin ayrıca göğsünde de özel bir dövmesi var.

Damat Bayıldı Batuhan

Damat Bayıldı damatlarının en temizi en safı Batuhan bey. Çok sıcak kanlı ve samimi bir damat

Damat Bayıldı Kaynanaları

Damat Bayıldı Emine Hanım Kimdir?

Damat Bayıldı yarışmasının en sert kaynanası Emine hanım olacak. Şehmus beyin annesi ve Şüheda hanımın kaynanası olan Emine hanım sivri dilli bir insan. Aslen Diyarbakırlı olan Emine hanım nazlı gelinleri sevmez.

Damat Bayıldı Tuna Hanım

Damat Bayıldı programının en genç kaynanası Tuna hanım oldu. Damat Bayıldı’nın ilk haftasında yarışan Tuna hanım farklı tarzı ile dikkat çekti. Tuna hanım gelini Fatoş hanım elinin lezzetine çok güveniyor. 

Damat Bayıldı Rukiye Hanım

Damat Bayıldı yarışmasında güneş gözlüğü ile dikkat çeken Rukiye hanım bir çok şefe taş çıkacak kadar iyi yemek yaptığını düşünüyor; sadece iyi bir aşçı değil aynı zamanda da iyi bir tadımcı olduğunu söylüyor.

Damat Bayıldı Nurten Hanım

Damat Bayıldı yarışmasında en çok kendine güvenen kaynana Nurten hanım oldu. Nurten hanım tüm gelinlerin istediği bir kaynana tipi.

Damat Bayıldı Tanıtım Fragmanı