Damla Makar Kimdir? Kaç Yaşında? Seni Çok Bekledim Nezahat

Damla Makar Skala Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği başrollerini Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu, Caner Şahin, İlhan Şen ve Mustafa Uğurlu’nun paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisine dahil oldu. Televi Menajerlik’in oyuncusu olan Damla Makar Seni Çok Bekledim dizisi seçmelerinde gösterdiği üstün performansı ile Nezahat karakterine hayat verme hakkı kazandı.

Damla Makar böylece ilk kez bir dizinin ana kadrosunda önemli bir rolde yer almayı hak etti. Peki kimdir bu güzel ve yetenekli oyuncu Damla Makar

Damla Makar Kimdir?

Damla Makar 2015’de Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde Tiyatro eğitimi almış ve 2020 de bu eğitimini başarı ile tamamlayan genç bir tiyatro oyuncusudur. Ankara da öğrencilik yıllarında sahnelerden hiç inmeyen ve yer aldığı bir çok oyun ile ciddi bir oyunculuk deneyimi biriktiren Damla Makar  Seni Çok Bekledim dizisinde kazandığı bu yetenekleri tüm Türkiye’ye gösterecek.

Sosyal medyada @makarinad kullanıcı adını kullanan Damla Makar Varşova da bulunan The Aleksander Zelwerowicz Uluslararası Sanat Akademisinde müzikal eğitimi almıştır.  Damla Makar bir çok uluslar arası oyunda da yer almış Londra, Texas ve Varşova’da sahneye çıkarak güzelliğini ve oyunculuk yeteneklerini sergilemiştir.

Damla Makar  3 yıl  Ankara Hacettepe Üniversitesinde  Arkeolojide eğitimi almıştır. damla makar resimleri

Damla Makar Kaç Yaşında?

Damla Makar öğrendiğimiz kadarı ile 1994 doğumludur ve şuanda 26 yaşının içindedir. dama makar oyuncu

Seni Çok Bekledim Nezahat Kimdir?

Seni Çok Bekledim dizisinde Nezahat İsmet ve Songül’ün güzeller güzeli kızıdır. Annesine çok bağlı bir kız olan Nezahat aynı zamanda amcası Zaza’yı da çok sever. Aklı başında bir kız olan Nezahat liseyi bitirmiş üniversite öğrenimine devam etmektedir. Ne annesine ne de babasına benzer o bambaşkadır. seni cok bekledim nezahat

Yorum yaz