Demet Akalın Gelinim Mutfaktayı Neden Bıraktı? İşte Nedeni

Karga Filmin yapımcısı olduğu ve gelin-kaynana kıyasıya bir rekabetin yaşandığı Gelinim Mutfakta programında tam anlamıyla bir şok yaşandı. Yeni sezonda Demet Akalan’ın sunumuyla başlayan Gelinim Mutfakta oldukça iyi gidiyordu ancak Demet Akalan’ın ayrılma kararı ile yine şok yaşandı.

Demet Akalın Gelinim Mutfakta’dan Neden Ayrıldı?

Fatih Ürek ve Seda Sayan’ın ardından Demet Akalın ile yoluna devam eden Gelinim Mutfakta da yine yol ayrımı gözüktü. Fatih Ürek’in Magazin Haber 2. Sayfada bundan 10 gün önce Demet Akalan’In ayrıldığı açıklması üzerine programa telefonla katılan Demet Akalın iddiaları doğrulayarak programdan ayrıldığını açıklamıştı.dem

Yoğun iş temposu nedeniyle programı yürütemediğini açıklayan Demet Akalın 5 gün konser üzerine 3 saat çalışmanın ağırlığından bahsetmişti. Kendisi yerine sunucu önerisinde de bulunana Akalın Gülben Ergen ve Songül Karlı’yı önerdi.

Bu konuşma ve sözlerin ardından Gelinim Mutfakta sunucusu Demet Akalan’ın önerdiği Songül Karlı Oldu. Songül Karlı Demet Akalan’ın yapım şirketi ile anlaşamaması üzerine programa devam edecek.

Songül Karlı Kimdir?

Ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı, sunucu ve oyuncu Songül Karlı 15 Eylül 1973 İstanbul doğumludur. Uzun yıllar sürdürdüğü Türk Sanat Müziği seslendirmesini ara verdikten sonra çeşitli programlarda sunuculuk görevi üstlenen Songül Karlı son olarak TV 8’de yer alan Songül Karlı ile Evlilik Yolunda Programını sunmuştur. Reyting Hamdi, Paşa Baba Konağı, Yasemince ise oynadığı dizi ve filmlerden bazılarıdır.songul 1