Sana Söz Bora Kimdir? Ali Önsöz Nereli Hangi Dizilerde Oynadı

Kadrosunda Erkan Petekkaya ve Songül Öden gibi oyuncuları barındıran Sana Söz dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. 03 Medya’nın yapımcısı olduğu Sana Söz dizisine daha önce hiç bir dizi de yer almayan Ali Önsöz dahil oldu.

Daha önce hiç bir dizide yer almayışı ile gizemli bir karaktere bürünen Ali Önsöz kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır vb gibi sorular sorulmaya başlandı. Biz de sizler için Ali Önsöz’ü araştırdık. Ali Önsöz 03 Medya tarafından özenle seçildi. Dizide kilit karaktere sahip olacak Ali Önsöz Bora karakterini oynayacak.

Sana Söz Bora Kimdir?

Sana Söz dizisinde Ali Önsöz’ün oynayacağı Bora 20”li yaşlarda madde bağımlısı bir gençtir. Garson Ayşe’nin ölümündeki bir numaralı zanlıdır. Polis onu göz altına alıp sorgulasa da yeteli delil olmadığı için bırakmak zorunda kalır.

Bora’ nın babası Rıza zengin ve güçlü bir adamdır. Karanlık işlerin odağında olan Rıza oğlu Bora’yı savunması için Elif’in kocası Erdem’i avukat tutar. Erdem ise batan hukuk şirketini kurtarmak için Bora’yı savunmak zorundadır. Bora hapisten çıktıktan sonra Almanya’da tedavi gören ve kısa süreliğine Türkiye’ye gelen Elif ve Erdem’in kızı Duru’yu hedefine alacaktır. 

ali 1

Ali Önsöz Kimdir?

Sana Söz dizisinde Bora karakteri ile karşımıza gelecek olan Ali Önsöz amatör bir oyuncudur. Daha önce hiç bir dizide yer almayan Ali Önsöz 2018 yılında şarkıcı Şanışer’in Kaç Kere Öldün klibinde oynamıştır. Aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan Ali Önsöz @babanaber kullanıcı adıyla bilinmektedir.

bora