Demirhan Demircioğlu Kimdir? İçimizdeki Ateş Mert Kim?

Atv’nin yeni gençlik dizisi İçimizdeki Ateş’e yeni oyuncu. Daha önce reklam filmlerinde gördüğümüz ve yakışıklılığı ile çok beğendiğimiz Demirhan Demircioğlu oyunculuk eğitimlerini tamamladı ve kariyerinin en önemli rolü için hazırlanıyor. Demirhan Demircioğlu İçimizdeki Ateş dizisinde Mert Karaman karakteri ile gönüllerimizi ısıtmaya geliyor. Karaman ailesinin biricik oğlu olarak karşımıza çıkacak Mert bakalım şımarık halleri ile izleyicisini kendisine bağlayabilecek mi?

Demirhan Demircioğlu Kimdir?

Demirhan Demircioğlu Kimdir? 1999 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan yakışıklı oyuncu Demirhan Demircioğlu Emre Ahlatlı menajerliğe kayıtlıdır. 23 yaşında olan genç oyuncunun PR çalışmaları Seda Altuner tarafından yürütülmektedir. olan Demirhan Demircioğlu ilk oyunculuk deneyimini Hekimoğlu dizisi ile yaşamıştır. Hekimoğlu dizisinde Kerem karakteri ile yer alan Demirhan Demircioğlu şimdi de İçimizdeki Ateş dizisinde Mert Karaman karakteri ile yer alacaktır.

Demirhan Demircioğlu Biyografisi Dizileri

İlk kamera karşısı deneyimini 2018 yılında yayınlanan Vakıfbank ve Fuse Tea reklam filmleri ile yaşayan Demirhan Demircioğlu 2020 de ise Timuçin Esen’in Hekimoğlu dizisinin bir bölümünde başrolde yer alarak hastalanan sporcu bir genç olan Kerem’e başarı ile hayat vermiştir.

Demirhan Demircioğlu yüzmeyi, motor sporlarını ve seyahat etmeyi çok sevmektedir. Demirhan Demircioğlu tam bir hayvan severdir.

Demirhan Demircioğlu Boyu Kilosu

Demirhan Demircioğlu’nun boyunu kilosunu merak edenler için Demirhan Demircioğlu 1.80 m boyunda ve 72 kg ağırlığındadır.

Demirhan Demircioğlu Sevgilisi

Demirhan Demircioğlu’nun herkesten gizlediği bir sevgilisi olsa bile PR çalışmalarının olumsuz etkileneceğinden dolayı ilişkilerini açıktan yaşayamaz.

İçimizdeki Ateş Mert Kimdir?

Mert üniversite öğrencisi zengin Karaman ailesinin oğludur. Bu yaşına kadar hiç bir maddi sıkıntı çekmemiş olan Mert hep refah içinde bir hayat sürmüştür bu nedenle de maddi zorluklar ile çalışarak eğitimine devam eden gençleri anlaması imkansızdır.

İçimizdeki Ateş dizisinin diğer oyuncularını merak ediyorsanız tıklayınız İçimizdeki Ateş oyuncuları