Deniz Çatalbaş Kimdir? Kaç Yaşında? Arka Sokaklar

Deniz Çatalbaş Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Sitemize ise Deniz Çatalbaş Kimdir? soruları gelmeye başladı. Daha önce hiç bir dizi de yer almayan güzel oyuncu katıldığı Best Model Of Turkey 2020 yarışması ile tanınmayı başarmıştı. Aynı zamanda sosyal medyayı aktif olarak kullanan Deniz Çatalbaş model olarak bir çok marka ile podyumda yer aldı.

Podyuma her çıktığında güzelliği ile akıllara durgunluk veren güzel model Deniz Çatalbaş daha sonra oyuncu olma teklifleri almış ve oyunculuk üzerine eğitimler almaya başlamıştır. Bir çok dizi ile görüşen ve deneme çekimlerine katılan Deniz Çatalbaş Arka Sokaklar dizisi oyuncusu olmayı kabul etti. Arka Sokaklar dizisinde yardımcı başrol oyuncusu olarak yer alacak Deniz Çatalbaş  dizisinin kadın polis karakterlerinden birine hayat verecek. Kulislerde Deniz Çatalbaş’ın Aslı Komiser karakterine hayat vereceği söylense de Arka Sokaklar senaristleri şuana kadar karakterin ismine karar verebilmiş değil. Daha önce Merve Oflaz narkotik polisi Aslı Komiser olarak yer almıştı. Bu nedenle Deniz Çatalbaş’ın farklı bir isim ile Arka Sokaklar da yer alması bekleniyor. Deniz Çatalbaş Kimdir? sorusunu cevaplamaya ve Deniz Çatalbaş’ı yakından tanımaya devam ediyoruz.

Deniz Çatalbaş Kimdir?

Deniz Çatalbaş 28 Şubat 1995  İstanbul doğumlu genç bir model, oyuncu ve kadın basketbol oyuncusudur.  26 yaşında olan Deniz Çatalbaş aslen Kadıköylüdür.

Deniz Çatalbaş Kaç Yaşında?

Deniz Çatalbaş 28 Şubat 1995 de doğduğu için Arka Sokaklar dizisinde oyuncu olarak yer aldığı yıllarda 26 yaşının içindedir.

Deniz Çatalbaş’ın Sevgilisi Var mı?

Arka Sokaklar oyuncusu Deniz Çatalbaş’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.Deniz Çatalbaş kimdir? Deniz Çatalbaş kadın basketbol oyuncusudur. ilk dizisi arka sokaklar olmuştur.