Mahsusa Trablus Oyuncuları (Yeni Gelen Ayrılan Tüm Oyuncular)

Mahsusa Trablus dizisi çok yakında Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Mahsusa Trablus oyuncuları arasında Ezel, Karadayı ve Deli Yürek dizileri ile akıllara kazınan Kenan İmirzalıoğlu yer alacak. Kuşçubaşı Eşref karakteri ile Mahsusa Trablus dizisinde Kenan İmirzalıoğlu başrolde yer alacak.

Mahsusa Trablus dizisinin yapımcısı ise Raif İnan ile Uğur Veli olacak. Mahsusa Trablus dizisinin çekimleri Tunus, Türkiye ve Cezayir’de gerçekleşecek.

Mahsusa Trablus Oyuncuları

Kenan İmirzalıoğlu (Kuşçubaşı Eşref)

Son olarak Alef dizisinde Komiser Kemal karakteri ile yer alan Kenan İmirzalıoğlu şimdi de Mahsusa Trablus isimli tarihi dizi de başrolde yer alacak. 18 Haziran 1974 Ankara Bala doğumlu olan Kenan İmirzalıoğlu üniversite sınavında Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümünü kazandı. Eğitimi sırasında mankenlik ajansına kaydolan ve Best Of Turkey ve Best Of World modellik yarışmalarında birinci olan Kenan İmirzalıoğlu yapımcı Osman Sınav’ın radarına girdi. Osman Sınav’ın oyunculuğa yönlendirmesi ile oyunculuğa başlayan Kenan İmirzalıoğlu Deli Yürek dizisi ile yıldız olmayı başarmıştır. Ezel, Karadayı, Acı Hayat ve Deli Yürek Kenan İmirzalıoğlu’nun en önemli dizileridir.  2016 yılından beri Sinem Kobal ile evlidir ve bir çocuğu vardır.

Kuşçubaşı Eşref  harp okulunda öğrenciyken II. Abdülhamid tarafından Jön Türkler’le olan bağları gerekçe gösterilerek Hicaz’a sürgün edilmiştir. Arabistan’da II. Abdülhamid’e karşı giriştiği isyan ile tanınmıştır. Arabistan’da aranmış bir türlü yakalanamamış; her an her yerde ortaya çıkabileceği için uçan adam lakabı takılmıştır. II. Abdülhamid meşrutiyeti ilan etmesi ile Teşkilat-ı Mahsusa istihbarat örgütüne katılmıştır. I. Dünya Savaşı’nın çıkmasıyla a Teşkilat-ı Mahsusa’nın Arap Yarımadasından sorumlu başkanı olarak görev yaptı. Süleyman Askeri Bey’in ölümünden sonra Teşkilat-ı Mahsusa başkanı oldu. 1. dünya savaşında Çerkez Ethem’le beraber Kuva-yi Seyyare’de Yunan işgaline karşı savaştı. Çerkes Ethem’in Türk kuvvetlerine isyan edip başarısız olmasından sonra Çerkes Ethem ile birlikte Yunan kuvvetlerine sığındı. Lozan Antlaşması’ndan sonra vatandaşlıktan çıkarıldı. 

Mahsusa Trablus oyuncuları arasında ise Kenan İmirzalıoğlu da yer alacak

Mahsusa Trablus dizisinde Mustafa Kemal Atatürk’e hayat verecek oyuncu belli olmadı. Mahsusa Trablus dizisinde Zenci Musa, Enver Paşa ve Kuşçubaşı Eşref karakterleri için de şimdiye kadar herhangi bir oyuncu ile anlaşma sağlanmadı.

Mahsusa Trablus oyuncuları belli oldukça sayfamıza eklenecektir. Mahsusa Trablus oyuncu kadrosu için yapımcıların cast çalışmaları devam ediyor. Mahsusa Trablus oyuncularının eylül 2021 de belli olması bekleniyor.