Filme Gel Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Vizyon Tarihi

Berton Medya ve Taş Film’in yapımcılığını üstleneceği Filme Gel filminin oyuncu kadrosu belli oldu. Filme Gel oyuncuları Erkan Petekkaya, Levent Ülgen, Çilek Dilligil, Tolga Güleç Aslıhan Karalar ve Deniz Hamzaoğlu olacak.

Filme Gel Oyuncu Kadrosu

  • Erkan Petekkaya (Kadırgalı)
  • Fırat Doğruloğlu (Necmi)
  •  Levent Ülgen (Hüsnü)
  • Çilek Dilligil(Selma)
  • Tolga Güleç (Çetin)
  • Aslıhan Karalar(Seda)
  • Orçun Kaptan(Muzo)
  • Deniz Hamzaoğlu (Feramuz)

Filme Gel Konusu: Filme Gel filminde Çetin, Necmi ve Muzo üç eski arkadaştır; yıllar geçmesine rağmen üç arkadaşın ortak hayali ise bir film çekmektir. Üç arkadaşta bir birlerine geçmişleri ile ilgili yalan söyler ve üç kafadar bir araya gelerek bir film çekmeye kalkar.

Filme Gel Oyuncuları

Erkan Petekkaya (Kadırgalı)

2022 de O Kız dizisi ile büyük bir çıkış yakalayan Erkan Petekkaya 11 Aralık 1970 de Elazığ da doğmuştur. Didem Petekkaya ile evli olan Erkan Petekkaya Eskişehir’de tiyatro eğitimini almıştır. Devlet tiyatroları oyuncusu olan Erkan Petekkaya 1.89 metre boyunda, 81 kilo ağırlığındadır. Erkan Petekkaya Paramparça dizisi ile çok tanınsa da Son dönemde yer aldığı Kırmızı Oda dizisi ikinci kez yükseliş yaşadığı projedir. Erkan Petekkaya Filme Gel Oyuncuları arasında yer alacak ancak başrol olmayacak filmde Kadırgalı rolü ile yan rolde yer alacak.

erkan petekkaya Filme Gel filminde kadırgalı olarak yer alacak

Fırat Doğruloğlu (Necmi)

6 Temmuz 1974 de Hatay da dünyaya gelen Fırat Doğruloğlu 48 yaşındadır. Genç oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitende tiyatro eğitimi almıştır. Dağ filmi ile çok tanınan Fırat Doğruloğlu 1,88 boyunda 80 kg ağırlığındadır. Fırat Doğruloğlu Filme Gel oyuncu kadrosunda necmi karakterine hayat verecek

Filme Gel filminde Necmi yıllardır yurt dışında yaşayan hayali hep yönetmen olmak olan bir gençtir. Türkiye’ye döndüğünde yurt dışında yönetmenlik yaptığı yalanını söylese de gerçekte sadece korsan cd satmış yakalanınca da ülkesine gönderilmiştir. 

fırat doğruluoğlu filme gel filminde necmi karakteri ile yer alacak yönetmen olmak isteyecek

Tolga Güleç (Çetin)

Tolga Güleç 1981 de Hatay da dünyaya gelmiştir. 41 yaşında olan Tolga Güleç Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Oyuncu Yeliz Şar ile evlidir olan Tolga Güleç 1.76 metre boyunda ve 74 kilo ağırlığındadır.  Tolga Güleç son dönemde Erkek Severse Leke ve Fazilet Hanım ve Kızları gibi  dizilerde başarı ile yer almıştır. Tolga Güleç Filme Gel Oyuncu kadrosunda Çetin karakteri ile yer almıştır. 

Filme Gel’de Çetin film setlerinde figüranlık yaparak hayatını kazanan yakışıklı bir adamdır. Kendisinde müthiş bir oyunculuk yeteneği görse de hiç bir yapımcı onda star ışığı görememiş ve hiç bir zaman figüran olmaktan öteye gidememiştir. 

Tolga Güleç filme gel filminde çetin isminde bir dizi oyuncusu olarak yer alacak

Orçun Kaptan (Muzo)

Emret Komutanım Astek Kerim’i olarak tanınan Orçun Kaptan 1980 Kayseri doğumludur ve 42 yaşındadır. Son olarak Çatı Katı Aşk dizisinde Sami karakteri ile yer alan Orçun Kaptan Filme Gel oyuncuları arasında Muzo karakteri ile aylak bir adama hayat verecektir.

Filme Gel de Muzo hiç bir işte bir türlü dikiş tutturamayan her zaman kolay yoldan para kazanma hayali kuran bir adamdır. Muzo’nun hayali bir dizi de oynamak ve oturduğu yerden para kazanmaktır. 

orçun kaptan filme gel filmi oyuncusu oldu filmde muzo olarak yer alacak aylak işsiz biri

Levent Ülgen (Hüsnü)

Usta oyuncu Levent Ülgen Filme Gel filminde Hüsnü karakteri ile yer alacak. Son dönemde Kuzgun, Kiralık Aşk ve Gençliğim Eyvah dizilerine yer alan Levent Ülgen Çiçek Taksi Durağı dizisinde hayat verdiği Fırıldak Sinan karakteri ile tanınmıştır. Levent Ülgen 1962 yılında Konya da dünyaya gelmiştir ve 60 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesinde Tiyatro bölümü mezunu olan Levent Ülgen aslen devlet tiyatroları oyuncusudur.

blank

Çiçek Dilligil (Selma)

5 Haziran 1969 da Ankara da dünyaya gelen Çiçek Dilligil 53 yaşındadır. Şimdilerde Kara Tahta dizisinde yer alan Çiçek Dilligil 2020 de Tövbeler Olsun dizisinde yer almıştı. Bora Öztoprak ile evli olan Çilek Dilligil’in bir evladı vardır. Çilek Dilligil Filme Gel oyuncu kadrosunda Selma isminde bir anneye hayat verecek ve Levent Ülgen ile filmde partner olacaktır.

çiçek dilligil 2022 de Filme Gel filmi oyuncusu oldu filmde de selma karakterine hayat verecek

Aslıhan Karalar (Seda)

Filme Gel oyuncularından olan Aslıhan Karalar filmde Seda karakteri ile yer alacak.  Aynasız Haluk, Daha İyi Bir Yarın ve Şafak Vakti filmleri Aslıhan Karalar’ın 2021 de yer aldığı filmlerden bazılarıdır. Bir çok projede yan rollerde yer alsa da her dönem ekranlarda olan güzel ve yetenekli bir oyuncudur. 27 Nisan 1999 doğumlu olan Aslıhan Karalar 23 yaşındadır.

aslıhan karalar filme gel filminde yer alaca

Deniz Hamzaoğlu (Feramuz)

Baba dizisi ile yoluna devam eden Deniz Hamzaoğlu diziye verilen sezon arasında Filme Gel oyuncuları arasında yer alacak. Deniz Hamzaoğlu 24 Kasım 1979 İstanbul doğumludur. 43 yaşındadır. Fatma, Hayat Şarkısı, Kırmızı Oda, Kırmızı Kamyon ve Halka gibi dizileri Deniz Hamzaoğlu’nun yer aldığı dizilerdir.  Deniz Hamzaoğlu 90 kg ağırlığında ve 1.75 boyundadır ayrıca bekardır.Deniz Hamzaoğlu filme gel oyuncusu olacak ve filmde yan rolde yer alacak