Deniz Tezuysal Kimdir? Kaç Yaşında? Bonkis Dizisi Deniz

Deniz Tezuysal ilk oyunculuk deneyimini Blue TV’nin 22 ocakta izleyicisi karşısına çıkaracağı Bonkis  dizisinde yaşayacak hemde ilk dizisinde başrolde yer alacak Deniz Tezuysal.

Deniz Tezuysal Kimdir?

Deniz Tezuysal mimar ve yazardır. Mimarlıkta oldukça başarılı olan Deniz Tezuysal’ın oyunculuk ile bağlantısı açtığı bir kafe ile olmuştur. Deniz Tezuysal oyuncu Öykü Karayel’in çocukluk arkadaşıdır. Öykü Karayel de Deniz Tezuysal’a açtığı bu kafede destek olur ve Deniz Tezuysal’ın hikayesini yakından takip eder ve bu hikayenin bir dizi olmasını ister.

deniz tezuysal

Yemek yapmayı çok seven Deniz Tezuysal Bonkis dizisi ile piyasa da pekte tutunamaz; sadece dükkanı değil aşk hayatı da çok kötü gitmektedir; işte bu trajikomik hikaye Bonkis dizisinin de hikayesini anlatacak. Deniz Tezuysal İnstagram’da @deniztezuysal kullanıcı adı ile yer almaktadır.

Deniz Tezuysal resimleri

Deniz Tezuysal Kaç Yaşında?

Deniz Tezuysal’ın 35 yaşında olduğunuz tahmin ediyoruz.

Bonkis Dizisi Deniz Kimdir?

Bonkis dizisinde Deniz Deniz Tezuysal’ın ta kendisi olacaktır. Deniz Tezuysal dizi de kendisine hayat verecektir. Deniz 35 yaşındadır ve ailesine rağmen bir kafe açmaya karar verir.; ancak başarısız olacaktır.

Deniz Tezuysal bonkis dizisinde deniz karakterine hayat verecek

Yorum yaz