Seni Çok Bekledim Zaza Kimdir? Hakan Ummak

Seni Çok Bekledim dizisi ocak ayı içinde Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Seni Çok Bekledim dizisinde Zaza karakteri ile karşımıza Hakan Ummak çıkacak. Dizinin ilk oyuncularından olan Hakan Ummak Seni Çok Bekledim  dizisinin en önemli erkek yardımcı başrol oyuncularından biri olan Zaza’ya hayat verecek.

Seni Çok Bekledim Zaza Kimdir?

Seni Çok Bekledim dizisinde Zaza 30’lu yaşların başında güçlü kuvvetli ve yakışıklı ve merhametli bir gençtir. Abisi İsmet’i aksine oldukça yufka yürekli ve kaliteli biridir. Kadir’in gerçek kardeşi Selahattin ile süt kardeştir.

Zaza Ayliz’in arkadaşı Şebnem’e aşıktır ancak bir türlü aşkını açamaz. Şebnem ile Zaza arasında harika bir aşk izleyecek Seni Çok Bekledim  izleyicisi.

İsmet’in kardeşi olan Zaza eğlenceli yardımsever ve çalışkan biridir. Şebnem’e aşıktır. Tuttuğunu koparan bir tip olan Zaza aşk hayatı ile de Seni Çok Bekledim dizisinin en çok dikkat çeken karakteri olacak. Zaza adalete inanmış ve her zaman haksızın karşısında durmayı bilmiş yardıma ihtiyacı olana her zaman yardım etmiştir.

Seni Cok Bekledim Zaza resimleri

Hakan Ummak Kimdir?

Hakan Ummak 1987 de Mersin  de dünyaya gelmiştir ve 34 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro eğitimi alan Hakan Ummak oyunculuğa Gamsız Hayat dizisi ile başlamıştır. Özellikle Paramparça ve Yeter dizileri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hakan Ummak Hakan Muhafız dizisinde hayat verdiği Can karakteri ile akıllara kazınmıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarında Tiyatro eğitimi almıştır.

Hakan Ummak Kaç Yaşında?

3 Haziran 1987 doğumlu olan Hakan Ummak 34 yaşının içindedir.

Hakan Ummak Boyu Kilosu

Hakan Ummak 1.87 metre boyunda ve 80 kilo ağırlığındadır. Seni Çok Bekledim dizisinde Zaza karakterine hakan ummak hayat verecek