İlginç Bazı Olaylar Oyuncuları Kadrosu – Exxen

İlginç Bazı Olaylar Oyuncuları İbrahim Büyükak, Cemre Ebuzziya, Zafer Algöz, Füsun Demirel, Meral Çetinkaya, Özgür Emre Yıldırım ve İdil Sivritepe olacak. İlginç Bazı Olaylar dizisi mart ayı içinde Exxen ekranlarında olacak.

OyuncuKarakterKarakter AçıklamasıGörsel
İbrahim BüyükakIbrahim Buyukak
Cemre EbuzziyaCemre Ebuzziya
Zafer Algözzafer algoz
Füsun Demirel Fusun Demirel
Meral Çetinkayameral cetinkaya ilginc bazi olaylar dizisi
Özgür Emre Yıldırımozgur emre yildirim
İdil Sivritepeidil sivritepe

İlginç Bazı Olaylar dizisinin senaristi ve yönetmeni de İbrahim Büyükak olurken dizinin yapımcılığını NuLook Production ve Kutu Film üstlenecek. İlginiz Bazı Olaylar dizisinde hayalleri ile hayatı arasında sıkışan İbo’nun hikayesi ekranlarda olacak.

İlginç Bazı Olaylar Oyuncuları

İbrahim Büyükak

İbrahim Büyükak 20 Ağustos 1983 İstanbul doğumludur ve 38 yaşının içindedir. Uludağ Üniversitesi İktisat eğitimi alan İbrahim Büyükak BKM Mutfak ekibin de yer alarak oyunculuk ve senaristlik becerilerini arttırmıştır. BKM Mutfaktan sonra 3 Adam’da da yer alan İbrahim Büyükak daha sonra Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım ve Bayi Toplantısı filmlerinde hem başrolde yer almış hem de senaristliklerini üstlenmiştir. Ibrahim Buyukak ilginc bazi olaylar dizisi

Cemre Ebuzziya

Cemre Ebuzziya 1989 İstanbul doğumludur ve 32 yaşının içindedir. Amerika’da Konservatuvar eğitimi alan Cemre Ebuzziya Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Helena karakteri ile çok sevilmiştir. Ben Onu Çok Sevdim ve İstanbul Kırmızısı dizisi yer aldığı en önemli projerlendir. Son olarak Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler dizisinde yer alan Cemre Ebuzziya 1.63 metre boyunda ve 55 kilodur.Cemre Ebuzziya ilginc bazi olaylar dizisi

Zafer Algöz

30 Ağustos 1961 Kars doğumlu olan Zafer Algöz 60 yaşının içindedir. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin Yalçın Yıldız’ı olarak tanınan Zafer Algöz usta bir tiyatrocudur. Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunu olan Zafer Algöz Cem Yılmaz’ın bir çok filminde rol almıştır. Son olarak Tutunamayanlar dizisinde İlhan karakterine hayat vermiştir.

Füsun Demirel

1958 Ankara doğumlu olan Füsun Demirel 63 yaşındadır. Yalan Dünya dizisi ile tanınan Füsun Demirel tanınan usta tiyatroculardan biridir.

Meral Çetinkaya

Meral Çetinkaya 1945 yılında Bursa da dünyaya geliştir ve 76 yaşının içindedir. Devlet tiyatrosu sanatçısı olan Meral Çetinkaya son dönemde Anne ve İstanbullu Gelin dizileri ile büyük çıkış yakalamıştır. Son olarak Çukur dizisinde Makbule karakterine hayat vermiştir.

Özgür Emre Yıldırım

Özgür Emre Yıldırım 26 Ekim 1983 de İstanbul dünyaya gelmiştir ve ve 38 yaşındadır. Son dönemde Yüz Yüze ve Fi gibi internet dizilerinde yer alan Özgür Emre Yıldırım son olarak 2019 da Yıldızlar Şahidim dizisinde Kubilay ve 2021 de 50 Metrekare dizisinde Civan karakteri ile yer almıştır.

İdil Sivritepe

İdil Sivritepe 1990 yılında İstanbul dünyaya gelmiştir ve 31 yaşının içindedir. Son olarak İstanbullu Gelin ve Çilek Kokusu dizilerinde  yer alan İdil Sivritepe Avlu dizisinde hayat verdiği Pelin karakteri ile büyük çıkış yakalamıştır.