Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 12. bölüm çekimleri sırasında korona virüs çıkmış ve tüm diziler sezona ara vermişti. Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinin ise 11. bölümü ile son kez 18 Mart 2020 Çarşamba günü yayınlanmış ve kanalın isteği üzerine hazır çekilmiş 12. bölüm yayınlanmadan dizi araya girmişti.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 3. sezona 30 eylül 2020 de başlayacak. Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinin yeni sezon tanıtımında Zeynep’in zincirlerini kırdığını Faruk’un ise Emine’ye aldattığı görülüyor. doğduğun ev kaderindir Yeni Sezon Resimleri

Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm Tanıtım Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm çekimleri için set 24 haziran da kuruldu ve çekimler başladı. Doğduğun Ev Kaderindir ekibi yeni sezonun ilk bölümü olacak 13. Bölüm çekimlerini haziran ayı bitmeden tamamlayacak ve yayın tarihi artık belirleyecek tek kişi Acun Ilıcalı olacak.

Dizinin Korona Virüs nedeniyle ara verilen çekimlerine 9 haziran haftasında başlanması planlanıyordu. Ancak yapım şirketi çekim tarihini 20 haziran da başladı. Dizinin çekilecek olan sezon finali bölümü ise Survivor 2020 yarışmasının Temmuz ayında ekrana gelecek olan finalinden sonra 1 temmuz akşamı ekranlara gelecek. Doğduğun Ev Kaderindir  dizisi set ekibi yaz tatiline çıkmadan önce yeni sezondan 4 bölüm daha çekecek.

Tv8 yönetimi ise temmuz ayında Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin stokta saklanan 12. bölümünü yayınlamaya karar verdi. Doğduğun Ev Kaderindir  dizisi 12. bölümü ile tahminimizce 1 temmuzda ekranlara gelecek ve sezon finali yapacak.

Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 13. Bölümü 30 eylül 2020 çarşamba akşamı başlayacak. Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm 30 eylül 2020 çarşamba akşamı 20:30 da ekranlarda olacaktır.

doğduğun ev kaderindir 13. bölüm yeni sezon

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni sezon çekimleri ağustos ayında başlayacak. Her ne ne kadar Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yapımcısı OG medya dizisini ağustos sonunda yayınlanmak üzere hazırlasa da Tv8 yönetimi eylül ayının ikinci haftasını bekleyecektir.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisini haziran ayı boyunca izleyeceğini düşünen izleyicilerde büyük hayal kırıklığı yaşayacak; zira dizinin sadece 12. bölümünün yayınlanıp ardından hemen sezon finali yapılması gerçekten de saçma olacak ancak pandemi dönemi için kabul edinilebilir bir durum.  Doğduğun Ev Kaderindir  dizisi yapımcısı ağustos ayında bol bol stok bölüm çekecek ve yeni sezonda yine dizilerin yayınlanamayacağı haftalar olursa Doğduğun Ev Kaderindir  dizisi sete ara verecek ancak stok bölümler devreye girerek dizi kesintisiz yayınlanmaya devam edecek.

Aslında Doğduğun Ev Kaderindir  dizisi oyuncuları ikna edilebilseydi ve haziran başında sete çıkılsaydı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi izleyicisini 13. bölümde harika bir sezon finali bekliyordu; ancak izleyici yeni sezonu beklemek zorunda kalacak.