Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 12. bölüm çekimleri sırasında korona virüs çıkmış ve tüm diziler sezona ara vermişti. Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinin ise 11. bölümü ile son kez 18 Mart 2020 Çarşamba günü yayınlanmış ve kanalın isteği üzerine hazır çekilmiş 12. bölüm yayınlanmadan dizi araya girmişti.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bayram sonrası sete çıkacak ve bir kaç bölüm çekecekti; ancak virüsün bir türlü etkisini kaybetmemesi ve tehlikenin devam etmemesi sonrası yapılan görüşmeler de Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin bu sezon bir daha sete çıkmasına gerek olmadığına karar verildi.

Tv8 yönetimi ise haziran ayında Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin stokta saklanan 12. bölümünü yayınlamaya karar verdi. Doğduğun Ev Kaderindir  dizisi 12. bölümü ile tahminimizce 17 haziran 2020 çarşamba günü ekranlara gelecek ve sezon finali yapacak.

Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölümün ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm 9 eylül 2020 çarşamba akşamı ekranlarda olacaktır.

doğduğun ev kaderindir 13. bölüm yeni sezon

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni sezon çekimleri ağustos ayında başlayacak. Her ne ne kadar Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yapımcısı OG medya dizisini ağustos sonunda yayınlanmak üzere hazırlasa da Tv8 yönetimi eylül ayının ikinci haftasını bekleyecektir.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisini haziran ayı boyunca izleyeceğini düşünen izleyicilerde büyük hayal kırıklığı yaşayacak; zira dizinin sadece 12. bölümünün yayınlanıp ardından hemen sezon finali yapılması gerçekten de saçma olacak ancak pandemi dönemi için kabul edinilebilir bir durum.  Doğduğun Ev Kaderindir  dizisi yapımcısı ağustos ayında bol bol stok bölüm çekecek ve yeni sezonda yine dizilerin yayınlanamayacağı haftalar olursa Doğduğun Ev Kaderindir  dizisi sete ara verecek ancak stok bölümler devreye girerek dizi kesintisiz yayınlanmaya devam edecek.

Aslında Doğduğun Ev Kaderindir  dizisi oyuncuları ikna edilebilseydi ve haziran başında sete çıkılsaydı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi izleyicisini 13. bölümde harika bir sezon finali bekliyordu; ancak izleyici yeni sezonu beklemek zorunda kalacak.