Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan Öldü mü? Zeynep Kumral Diziden Ayrıldı mı?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde çok önemli bir ayrılık yaşandı. Dizinin 2 aralık 2020 de ekranlara gelen 22. bölümünde Burhan sonunda yaptı yapacağını. Müjgan’a defalarca ya benimsin ya kara toprağın diyen Burhan Müjgan’ı da kendini de vurdu. Peki Doğduğun Ev Kaderindir’de Müjgan ölecek mi? Zeynep Kumral Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrılacak mı

Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan Öldü mü?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Müjgan ölüyor. Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinin uyarlandığı Madalyonun Yüzü kitabında da yer alan bu sahne ne yazık ki gerçek bir hayat hikayesi. Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinde hem Müjgan hem de Burhan ölecek.

Mehdi Zeynep’in peşinden gider ve ablasını göndermek için terminale gitmez. Terminale gelen ise Burhan’dır. Burhan kendisini terk edip giden Müjgan’dan intikam almak ister. Müjgan’a yıllarını ve aşkını veren Burhan aşkına karşılık bulamayınca yaşamak istemez; kendi yaşamak istemediği gibi Müjan’ın da kendisinden sonra kimse ile olmasını istemez.

Zeynep Kumral Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinden Ayrıldı mı?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile sözleşmesi olan Zeynep Kumral’ın sözleşmesi aralık ayına kadardı; bu durumda kesin olarak Zeynep Kumral Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrılacak ve Doğduğun Ev Kaderindir senaryosu artık Müjgan olmadan devam edecek.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde izleyici Müjgan’ı sevmiyordu zira Zeynep ve Mehdi aşkının da en büyük düşmanı Müjgan’dı. Müjgan zaten Mehdi ve Zeynep’ine evliliğini de istememişti ve Zeynep’i bir gün Mehdi’yi bırakıp gideceğini biliyordu.blank

Zeynep Kumral Doğduğun Ev Kaderindir’den ayrılması ile ilgili sosyal medyada bir açıklama yaptı. blank

Tavsiye

Hakime Hanım Oyuncuları