Çok Güzel Hareketler 2 Yılmaz Erdoğan Neden Yok? Ne Zaman Geri Dönecek?

Çok Güzel Hareketler 2 de önemli bir değişiklik yaşanacak. Çok Güzel Hareketler 2’nin yapımcısı ve hocası Yılmaz Erdoğan uzun bir süre ekibinin başında yer alamayacak. Çok Güzel Hareketler 2’de Yılmaz Erdoğan’ın koltuğunda ise Çok Güzel Hareketler’in ilk versiyonun kaptanı Eser Yenenler oturacak.

Çok Güzel Hareketler 2 Yılmaz Erdoğan Neden Yok?

Çok Güzel Hareketler 2 de Yılmaz Erdoğan uzun bir süre yer alamayacak. Yılmaz Erdoğan yeni filminin çekimleri için İstanbul dışına da çıkacak. Çok Güzel Hareketler 2’nin çekimleri bilindiği üzere Yılmaz Erdoğan’ın Köyceğiz’deki çiftliğinde çalışılıyor sonrasında İstanbul’da gerçekleştiriliyor. Bu kamp yoğun tempoda Yılmaz Erdoğan bir de film çekemeyeceği için Çok Güzel Hareketler 2 de ki görevini belli bir süre çok sevdiği öğrencisi Eser Yenenlere devretti.

Çok Güzel Hareketler 2 de Yılmaz Erdoğan’ın yerine geçecek Eser Yenenler’de bu aralar elinde bir proje olmadığı için gelen teklifi kabul etti.

Korona virüsü de yenen Eser Yenenler Çok Güzel Hareketler 2’ye renk kattı ve programın izlenme oranlarını da arttıracak.

Cok Guzel Hareketler 2 eser yenenler

Çok Güzel Hareketler 2 Yılmaz Erdoğan Ne Zaman Geri Dönecek?

Çok Güzel Hareketler 2’ye Yılmaz Erdoğan en az 1 ay veda etti bu süre biraz daha uzayabilir. Çok Güzel Hareketler 2 Yılmaz Erdoğan Vizontele , Vizontele Tuuba ve Kelebeğin Rüyası ve Organize İşler Sazan Sarmalı gibi bir çok film çekmiş hem de filmlerinde başrolde yer almıştı. Yılmaz Erdoğan yeni filminde de hem senarist hem yönetmen hemde oyuncu olacak. Pandemi dönemini çok verimli geçiren Yılmaz Erdoğan yeni yazdığı senaryoyu çekecek ve film 2021 de vizyonda olacak.