Sen Çal Kapımı Balca Kimdir? Amacı ne?

Sen Çal Kapımı dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. MF Yapımın sevilen dizisi cumartesine alındıktan sonra beklenin üstünde performans göstermiş ve final korkusu olmadan yoluna devam ediyor. Yapımcı MF Yapım Sen Çal Kapımı dizisi hikayesini güçlendirmek için diziye yeni karakterler dahil etmek için harekete geçti. Sen Çal Kapımı dizisine Balca karakteri ile İlayda Çevik dahi oldu. Daha önce de Pamir Pekin’i kadrosuna katan Sen Çal Kapımı dizisi kadrosuna ocak ayından sonra bir çok yeni oyuncu girecek.

Sen Çal Kapımı dizisine Serkan ve Eda cephesine dahil olacak Balca oldukça güzel ve çekici bir kızdır. Bakalım Balca Serkan’ın da dikkatini çekebilecek mi? Eda bakalım cin fikirli bir kız olan Balca’nın üstesinden gelebilecek mi?

Sen Çal Kapımı Balca Kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisinde Balca karakteri Serkan’ın şirketinin yeni PR’cısı olarak dahil olacak. Balca şirkette yeni işe başlayan ünlü bir halkla ilişkiler uzmanıdır ve şirketin reklamlarından ve halkla ilişkilerinden sorumludur.  Balca şirketle çalışmaya başlar başlamaz Serkan’ı gözünü kestirecek ve şirkette çalışan herkesin dikkatini çekecektir.

Balca sivri dili ile dikkat çekecek şımarık bir kızdır; zaten zengin de bir aileden gelmektedir. Balca’nın en önemli özelliği astroloji ile kafayı bozmuş bir kız olması.

Astrolog Balca’ya ne derse Balca onu yapar. Yıldız haritasına inanan Balca haritasında çıktığına inandı Serkan’a aşık olur onu elde etmek için harekete geçer.

sen cal kapimi balca karakteri detaylari

Sen Çal Kapımı Balca’nın Amacı ne?

Balca Serkan’a aşık olacak bir kız olacak. Balca’nın amacı da Serkan ile Eda’yı ayırmak ve Serkan’a sahip olmaktır.

İlayda Çevik Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Berrak karakterine hayat vermesi ile ünlenen daha sonra da Gel Dese Aşk dizisinde başrolde yer alan İlayda Çevik 2021’e ise Sen Çal Kapımı dizisi ile girecek. İlayda Çevik 22 Aralık 1994 Balıkesir doğumludur ve 26 aşının içindedir. Burhaniye Belediye Tiyatrosunda çocuk oyuncu olarak oyunculuğa başlayan İlayda Çevik tiyatroyu daha sonra da Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro dersleri almıştır. Yeditepe Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan İlayda Çevik ilk olarak Karagül dizisi ile ekran deneyimi yaşamıştır. Daha sonra İsimsizler dizisinde Yıldız karakterine hayat veren İlayda Çevik 2015 de ise Kızım İçin filminde beyaz perde deneyimi yaşamıştır.

İlayda Çevik’in Sevgilisi Kim?

İlayda Çevik’ oyuncu Alican Albayrak ile sevgilidir.sen cal kapimi Ilayda Cevik

İlayda Çevik Boyu Kilosu

İlayda Çevik 1.72 metre boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Sen Cal Kapimi Balca