Doğduğun Ev Kaderindir Neden Bitiyor? Neden Final Yapıyor?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin final yapacağının açıklanmasından sonra sosyal medyada yer yerinden oynadı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi hayranları dizilerinin oldukça iyi reytingler aldığını ve neden 3. sezonun çekilmeden dizi için final kararı alındığını sorgulamaya başladı. Peki Doğduğun Ev Kaderindir neden final yapıyor?

Doğduğun Ev Kaderindir Ne Zaman Bitecek?

Doğduğun Ev Kaderindir’in final tarihi belli oldu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 43. bölümü ile 12 Mayıs Çarşamba 20.00 ekranlara veda edecek.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi gerçek bir hayat hikayesinden uyarlama; gerçek hayatta ki Zeynep’in etkili hikayesi bittiği için Doğduğun Ev Kaderindir dizisi için de final kararı alındı.

Doğduğun Ev Kaderindir Neden Bitiyor?

Doğduğun Ev Kaderindir Neden Bitiyor? sorusunun cevabı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde hikaye bitti. Her fırsatta gerçek hayat hikayesinden uyarlandığı söylenen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi eğer 3. sezona geçecek olsaydı bu durumda yazılmış bir senaryo ile yola devam edecekti. Doğduğun Ev Kaderindir yapımcısı OGM Pictures ve Tv8 yönetimi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin bir efsane kalmasını istedi; özellikle yurt dışı satışları da dikkate alınarak dizinin bu sezon final yapmasına karar verildi.

Doğduğun Ev Kaderindir Neden Final Yapıyor?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin aslında reytingleri 8, 9 gibi çok yüksek reytingler olsaydı yapımcı yeni senarist takviyesi ile yaz sezonunda gerçek hayat hikayesine bakmadan yoluna yeni bir senaryo ile devam ederdi ancak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin aldığı şuanda ancak kanalı kurtarıyor. 3. sezonda reytingler biraz da düşse bu durumda Tv8 zarar edecekti. Tv8 de bu riski göze almak istemedi.