Bir Zamanlar Kıbrıs Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Ahmet Kural ve Tayanç Ayaydın yer aldığı yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor.

Yayınlandığı ilk günden itibaren perşembe akşamlarının çok izlenen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde hikaye ile birlikte dizinin oyuncu kadrosu da hızlı değişiyor. Usta oyuncu Demir Karahan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi kadrosuna dahil oldu.

Bir Zamanlar Kıbrıs Yeni Gelen Oyuncular

Demir Karahan

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisine yeni gelen oyunculardan biri de Demir Karahan oldu. Son olarak Can Kırıkları dizisinde Behçet karakteri ile yer alan Demir Karahan 1944 Adana doğumludur ve 77 yaşının içindedir. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan ve Deli Yürek dizisi ile tanınan Demir Karahan son dönemde Kurtlar Vadisi Pusu, Ölene Kadar, Diriliş Ertuğrul ve Tatar Ramazan dizilerinde yer almıştır.

Demir Karahan bir zamanlar kibris dizisi

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Ahmet Somers – Kemal’in Babası

Sevilen oyuncu Ahmet Somers Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinden ilerleyen bölümlerde ayrılacak. Usta oyuncu Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Kemal’in babası olarak yer almaktaydı; Tahminimize göre göç yolunda öldürülecek. Bir Zamanlar Kibris ayrilan oyuncular

Yorum yaz