Doğduğun Ev Kaderindir Zeliha Neden Yok? Nurşim Demir Neden Ayrıldı?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 2. sezonunda dizide önemli ayrılıklar gerçekleşti; Dizi de Nail Kırmızıgül’ün hayat verdiği Ekrem karakterinin yanında Nurşim Demir’in hayat verdiği Zeliha karakteri de diziden ayrıldı.

Doğduğun Ev Kaderindir Zeliha Neden Yok?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeliha karakteri yazlığa gittiği söylenerek dizinin senaryosundan şimdilik çıkarıldı; ekim ayı sonunda yayınlanacak bölümlerin çekimlerine bile Nurşim Demir gelmedi; bu da Nurşim Demir’in uzun bir süre Doğduğun Ev Kaderindir  dizisine dönmeyeceği anlamına gelir ancak Nurşim Demir’in Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrıldığı anlamına gelmez; zira Doğduğun Ev Kaderindir dizisi senaryosunda şimdilik Nurşim Demir’e rol yazılmıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir’den Nurşim Demir Neden Ayrıldı?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yapımcısı OGM Medya Korona Virüse göre Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni sezon senaryosunu revize etti ve dizinin senaryosundan Zeliha karakterini çıkarttı. Bir çok 65 yaş üstü ünlü ismin Covid19 nedeniyle hayatını kaybetmesi sebebi ile zaten bir çok 65 yaş üstü oyuncu da kendilerini izole etmeye başladı. Bu oyunculardan biri de son dönemin ünlü isimlerinden Nurşim Demir oldu.

Nurşim Demir Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinde oldukça önemli bir karakter olarak yer alıyor ve Mehdi’nin annesine hayat veriyordu; ancak karakter ne kadar önemli olursa olsun bu oyuncunun sağlığından daha değerli değil.

Doğduğun Ev Kaderindir Zeliha Ne Zaman Geri Dönecek?

Aslını konulmak gerekirse bizim tanıdığımız  Zeliha evde Benal ve Zeynep yan yanayken yazlığa gidecek kadar geniş bir kadın değil; o en çok Mehdi’nin mutluluğunu düşünüyor; bir de Burhan’ın mahalleye gelmesinden sonra zaten Zeliha’yı kimse yazlıkta durduramaz. Gerçi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve ailesinin bir yazlığı da yoktu.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeliha tahminimce ancak Korona Virüs aşısı bulunduktan sonra diziye yeniden dönebilir; zira Nurşim Demir benim annem olsa ben de sete gitmesini ve çalışmasını istemem bu dönemde. Dogdugun Ev Kaderindir Zeliha resimleri