İrem Tuncer Kimdir? Baraj Dizisi Fulya Kim?

Her Salı akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanan Baraj Dizisine Fulya karakteri ile İrem Tuncer katıldı. Baraj Dizisi Medyapım No:9 Produktions tarafından yapılmakta. Fatih Aksoy ile Yağmur Ünal’ın Yapımcısı olduğu dizinin Yönetmeni ve Senaristi Hasan Tolga Pulat.

Dram türünde ekranlarda yer alan Baraj dizisinin oyuncu kadrosunda; Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Burak Yörük, Sumru Yavrucuk, Iman Casablanca, Sait Genay, Tuna Orhan ve İrem Tuncer yer alıyor.

Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın 1977 yılında oynadığı Baraj isimli filmin dizi uyarlaması olan Baraj dizisi Nazım’ın internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir ile tanışması ve sonrasında yaşananların anlatıldığı baraj dizisi birbirini hiç görmemiş iki insan ve Nehir’in fotoğrafını göndermesi ile kendisini yüzündeki yaradan dolayı beğenmeyeceğini düşündüğü için baraj da çalışan Nazım’ın kendi resmi yerine Tarık’ın resmini göndermesi ile olaylar başlar. Nehir Tarık’ ı beğenir ve baraja gelir işler karışır.

Nehir bir dolandırıcıdır. Nazım geçmişinde yaşadığı bir olay yüzünden yüzüne derin bir yar alır içine kapanır. İnternetten tanıştığı Nehir ile görüşmeden rahatça konuşur. İş görüşme aşamasına gelince Nazım kendi resmi yerine Tarık’ın resmini gönderir. Ve yalan yalanı getirir. Nazım Tarık’a muhtaç olur.

Nehir’in barajda kalma isteği gerçeklerin açığa çıkmaya yaklaştığını gösterir. Tarık rahat etmek için masa başında iş karşılığında Nehir’in kendisinden nefret etmesini sağlayacakken, Nazım tam gerçekleri açıklamak isterken olaylar başka yöne gider.

Tarık baraj da kaza geçirir. Nehir onu yalnız bırakmak istemez. Nehir ile Tarık’ın her gün yakınlaştıklarını görmek Nazım’ı çileden çıkarır. Dolandırıcı olan Nehir kılıktan kılığa girerek yeni insanlar dolandırırken, geçmişte dolandırdığı kişiler peşlerindedir. Nazım Nehir’e yalan söylemiştir. Nehir de Nazım’a. Ve Nazım Nehir’in kendisine yalan söylediğini öğrenir. Aynı anda birden fazla insana bürünen Nehir Nazım’ın yalanını öğrendiğinde büyük hayal kırıklığına uğrar.

Gerçekler bir bir ortaya çıkmaya başlar. Tarık Zerrin den Nehir’in dolandırıcı olduğunu öğrenir. Tarık da gider Nehir’e madem sen bana yalan söyledin dolandırıcı olduğunu sakladın bende gerçekte Nazım değilim der. Nazım’ın bu olanlardan haberi yoktur. Yalanla başlayan Nehir ile olan arkadaşlığı nereye gidecek? Olaylar olayları getirecek. Kişiler kişileri derken diziye Fulya karakteri dahil olacak ve tansiyon iyice yükselecek. irem tuncer oyuncu baraj dizisi

Baraj Fulya Kimdir?

Baraj inşaatı yapan Kemalin kızıdır Fulya ve Tarık’ın eski kız arkadaşıdır. Geçmişte Nehir den önce tanışmış ve aşk yaşamıştır.  Tarık öyle birisidir ki, aynı anda hayatında üç kadın vardır. Fulya, Nehir ve Zahra. Sevip de unutamadığı Fulya. Hep aklında olan bir yalanla hayatına girdiği Nehir. Hamile bıraktığı Zahra. Bu üçlü içinde Tarık Fulya nın diziye dahil olması ile tansiyonun yüksek olacağı Fulya’nın Tarık’ın hayatındaki kadınları görmesi ve olayları öğrenmesi ile Fulya dizide tansiyonu oldukça yükseltecek.

İrem Tuncer Kimdir?

Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde eğitim alan irem Tuncer, Buket Kahraman’ın oyuncusudur. Karaca reklam filminde rol alan İrem Tuncer, Beş Para Etmez Varyete oyununda oynamıştır. Mahşer’i Eğlence ekibi ile de çalışmaktadır.

Baraj dizisinde Fulya karakteri ile Tarık’ın eski unutamadığı sevgilisi olarak yer alacak olan İrem Tuncer dizide olayların seyrini değiştirecek önemli bir karakter olacak.Baraj dizisi Fulya