Yemin Narin’in Annesi Münevver ölecek mi? Melahat Abbasova Ayrılacak mı?

Narin’in yıllardır görmediği annesi Münevver Hanım yemin dizisinin 3. Sezonunda kızı Kumru ile dâhil oldu. Narin’in yıllardır görmediği annesini kendisini terk edip gitti diye biliyor. Oysa Narin’in bilmediği annesi Münevver hanımın acı bir geçmişi, hayat hikâyesi var.

Yemin dizisinin 268. Bölümünde Kumru ya şarkı söylerken  geçmişini hatırlayan münevver hanım kocasını öldüren ve kendisine zorla sahip olmak isteyen adamı nasıl öldürdüğünü hatırlar. Adam zorla Münevver hanımı evine alır, kocan ölürken seni bana emanet etti bende vasiyetini yerine getireceğim der. Münevver istemediği halde ağlasa yalvarsa da ona zorla saldırır. Münevver hanım o adama erimi öldürdün ocağımı söndürdün der. Adam dinlemez, kızı Narin’e gitmesine izin vermeyen adamı bıçakla kendisini korumak için öldürür. O öldürdüğü adam Kumru’nun babasıdır. Münevver hanım o minik bebeği öksüz bıraktığı gün kucağına almış ve analık etmeye yemin etmiş. Sen benim kaderimsin bende senin kaderinim dedi. Münevver hanım vicdanını rahatlatmak için ölen babasından sonra kimsesi olmayan beşikte küçük bir bebek olan Kumru’yu sahiplenir ona annelik yapar.yemin munevver olecek mi resimleri

Kumru Münevver hanımın o gün kızı olmuş. Narin ne ise Kumru da o olmuş ama ayrı büyümüşler. Daha anlatılmayan ne sırlar var ve bunlar zamanla anlatılacaktır. Münevver hanım kızı Narin’e duyduğu özlemle geçmişin acısını yaşattığı onca zor günleri unutturmak için Narin’in görmeyen gözlerine gözlerini vererek ışık olmak ister. Kumru yüzünden merdivenlerden düşen ve çarpma sonucu gözlerinin görme yetisini kaybeden Narin’e anne olarak gözlerini vermek ister.

Münevver hanım hastaneye kimselere haber vermeden gider ve doktorla görüşür gözlerini kızına vermek istediğini söyler. Doktorda bunun mümkün olmayacağını söyler. Odadan ağlayarak çıkan Münevver hanımı ağlarken gören hastanenin temizlik görevlisi tanıdığı doktor olduğunu istediği ameliyatı yaptırabileceğini söyler. Bir umut görüşmeyi kabul eder birlikte doktora giderler.

Doktor bu işi yapacağını söyler anlatır Münevver hanımda kabul eder. Bu insanlar organ mafyasıdır. Masum insanların umutları ile oynayıp onlardan habersiz istedikleri organları alıp başkalarına verirler. Münevver hanım da böyle insanların tuzağına bilmeden düşer kızı için canından bile vazgeçmeye hazır olan Münevver Hanım kimselere haber vermeden ameliyat olacağı yere gider. Masaya yatar.

Münevver hanım Ölecek mi?

Elbette ki ölmeyecek, şimdi değil. Polisler uzun zamandır peşlerinde oldukları bu organ mafyasına baskın düzenleyerek son anda Münevver hanımı kurtaracaklardır diye umut ediyorum. Olması gereken bu çünkü. Kimselere haber vermeden göz ameliyatına diye giren Münevver Hanım, doktorun kendisinden habersiz organize ettiği insanlara Münevver hanımın kalp, böbrek, dalak, ciğer neye ihtiyacı varsa bütün organlarını alıp, geride ölmüş Münevver hanım kalacak onu da defnedeceği yeri bile ayarlamış insanların elinden polislerin düzenleyeceği operasyonla kurtulacaktır.

Kime haber verilir? Çantasında telefonu bulan polisler telefon rehberinden avukat Kemal beye ulaşıp ona haber verirler mi? Yoksa kızı Kumru’yu mu ararlar? Bakalım Münevver Hanım ölecek mi? Yaşayacak mı? Bu olay Münevver Hanım ile kızı Narin’in ilişkisini nasıl etkileyecek?

Melahat Abbasova Yemin’den Ayrılacak mı?

Melahat Abbasova şuanda Yemin dizisinden ayrılmıyor; ilerleyen haftalarda ne olacağı bilinmez ama sezon sonuna kadar Melahat Abbasova Yemin dizisinde devam edecek gibi.

 

 

Yemin Narin’in Annesi Münevver ölecek mi? Melahat Abbasova Ayrılacak mı? (1 Yorum)