Dönence Dizisi Harun Kimdir? (Aspergerli Merkez Sahibi)

Dönence Dizisi Harun Kimdir? Kanal D ekranlarının yeni yapımı Dönence Dizisinde Harun karakterine Emre Kınay hayat verecek. Harun, kendi oğlunun da içinde yer aldığı Asperger sendromlular merkezinin sahibidir.

Oyuncu kadarosunda Caner Topçu, Emre Kınay, Atakan Hoşgören, Eda Nur Gülbudak, Nazlı Çetin, Doğa Karakaş, Emre Kınay gibi isimlerin yer aldığı Dönence dizisi Asperger sendromuna dikkat çekecek. Gece ve ailesini konu alan dizinin Haziran ayında Kanal D ekranlarında yayımlanması bekleniyor.

Dönence Dizisi Harun Kimdir?

Tecrübeli oyuncu Emre Kınay’ın hayat vereceği Harun karakteri asperger sendromlular için ışık kaynağı olacak. Kendi çocuğu da Asperger sendromu olan Harun aspergerli çocukları bir araya toplayacak ve bir merkez açacak. Aspergerli çocuklar bir arada olacak ve kaynaşacak.

Emre Kınay Kim?

Kanal D ekranlarında yayımlanacak Harun karakterine hayat verecek Emre Kınay 5 Mart 1970 İstanbul doğumludur. 2023 yılı itibariyle 53 yaşının içinde olan oyuncu Lise eğitiminin ardından Dostlar Tiyatrosu, Bakırköy Belediye Tiyatroları gibi kurumlarda görev almıştır. Devamında Duru Tiyatrosunu kurmuş ve aktif olarak halen daha rol almaktadır. Güneşin Kızları dizisinde canlandırdığı Haluk, Ramo dizisinde de Şerif karakteriyle tanınmaktadır. Tecrübeli oyuncu İnstagramda  @emrekinay kullanıcı adıyla yer alıyor.

Emre Kınay’ın Rol Aldığı Popüler Diziler

  • Tozluyaka (Kenan)
  • Ramo (Hurdacı)
  • Yol Arkadaşım (Fevzi)
  • Güneşin Kızları (Haluk)
  • Güneşi Gördüm (Musto)
  • Son Nefesime Kadar (Ferzan Birgen)

Caner Topçu, Emre Kınay, Atakan Hoşgören gibi isimlerin yer aldığı Dönence Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız