Doya Doya Moda’nın Yeni Sezon Başlama Tarihi Belli Oldu 161. Bölüm

Doya Doya Moda 3 temmuz 2020 de sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Doya Doya Moda yapımcısı Talya Prodüksiyon yeni sezonda hem yarışmacıların hemde çekimlerin yapıldığı villanın değişeceğini açıkladı. Yapımcı Talya Prodüksiyon hem Doya Doya Moda’nın yeni sezon tanıtım fragmanını yayınlandı hemde yeni sezon başlama tarihini.

Doya Doya Moda Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Doya Doya Moda’da yeni sezonu bekleyen izleyici çok beklemeyecek. Yapılan resmi açıklamada Doya Doya Moda’nın yeni sezonunun 13 temmuz 2020 pazartesi günü başlayacağını açıkladı. 

Doya Doya Moda’nın 2. Sezonda Jürilerde Bir Değişiklik Olmayacak

Hatırlanacağı üzere Doya Doya Moda’da ilk sezon Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Uğurkan Erez jüri koltuğunda yer almıştı. Yapımcı zaten oldukça başarılı reytingler alan programda çok fazla değişikliğe gitmek istemedi ve ilk sezon ki jüri ile Doya Doya Moda’nın yeni sezonu için sözleşme yeniledi. doya Doya Moda yeni sezon ne zaman başlayacak

Doya Doya Moda’da Yeni Sezon Yeni Yarışmacılar

Doya Doya Moda’nın 2. sezonunda ilk sezonda yer alan tüm yarışmacılar yarışmadan ayrılacak ve yeni beş yarışmacı yarışmanın 2. sezonunda yarışacak. Doya Doya Moda çalışma ekibi ilk sezon ki yarışmacıların performansını aratmayacak yeni yarışmacılar bulmak için uzun soluklu bir çalışma zaten yapmıştı.

Doya Doya Moda 161. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Doya Doya Moda programının aldığı reytinglerden memnun olan Tv8 aslında sevilen yarışmasını yaz sezonu boyunca yayınlamaya devam edecekti; ancak mecburi bir ara verilmesi gerekti yeni yarışmacıları dahil etmek için; eski yarışmacılardan kazananı da belirmek için bir sezon finali zorunluydu. Doya Doya Moda yarışması toplamda bir haftalık aranın ardından 161. bölümü ile 13 temmuz 2020 pazartesi günü yayında olacak. 

Doya Doya Moda Yeni Villasında

Doya Doya Moda yarışması ilk sezon ki çekildiği mahalleden faklı bir mahalle de çok daha güzel bir villa da çekilecek; özellikle çekim yapılan evin izleyiciler tarafından bilinmesi ve yeni villanın yarışmaya görsellik açıdan değer katacak olması Doya Doya Moda’da ev değişikliğine gidilmesine neden oldu.

Doya Doya Moda da Büyük Ödül Ne Kadar? Doya Doya Moda Betül Ne Kadar Kazandı?

Doya Doya Moda’danın 8 ayık macerasında kazanan Betül oldu. Betül toplamda 50.000 TL’nin sahibi oldu.doya doya moda büyük ödül ne kadar

Doya Doya Moda 161. Bölüm Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı