Ozan Güçlü Kimdir? Biyografisi Wikipedia

Milim Sanat’ın yapımcılığını üstleneceği Tövbeler Olsun  dizisi bir çok yeni oyuncuyu deneyimli oyuncu ile aynı sette buluşturacak. Serdar Akar’ın yönetmenliği ve Hasan Kaçan’ın senaristliğinde ekranlara gelecek Tövbeler Olsun dizisi kadrosunda Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu Erkan Can gibi deneyimli isimlerin yanında kadrosunda Duru Baykal,Ozan Güçlü ve Cansu Kurgun gibi ilk defa ekran deneyimi yaşayacak oyuncularda olacak. İşte Ozan Güçlü  de Tövbeler Olsun  dizisinin genç ve deneyimsiz oyuncularından biri.

Ozan Güçlü Kimdir?

Genç bir tiyatrocu olan Ozan Güçlü aldığı tiyatro eğitiminden sonra deneyim kazanmak için Khas Tiyatro ile çalışmaya başlamış ve Sahibinden Kiralık isimli oyunda boy göstermiştir. Khas Tiyatro’nun aktif oyuncusudur. Asiye Kocaman Ajans ile çalışan Ozan Güçlü Tövbeler Olsun  dizisi seçmelerini kazanmış ve dizinin ana kadrosunda yer almaya hak kazanmıştır.

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan 20 – 22 yaşında ki oyuncu daha önce sosyal medya için bir dizi çekmiş; çektiği Kaygan Zemin isimli Youtube dizisinden de beklenen geliri elde etmiştir.

Ozan Güçlü Biyografisi Wikipedia

Yakışıklı oyuncu Ozan Güçlü 2020 de ise Hilal, Feza and Other Planets isimli filmin kadrosunda yer almış ve bu filmde Ahu Yağtu, Lila Gürmen ve Hande Ataizi gibi deneyimli isimler ile kamera karşısına geçmiştir. Çocukluğundan beri tiyatroya aşık olan Ozan Güçlü aynı zamanda motor tutkunudur.

Ozan Güçlü Kaç Yaşında?

Ozan Güçlü’nün yaşı bilinmese de 20 22 yaşlarında olduğu tahmin edilmektedir.