Masum 131. Bölüm Özeti 31 Temmuz Şok Şok Şok Ahem Gopi’yi Öptü

Masum dizisinde Holi bayramı başlamıştır. Urmi ve Raşi geçen sene Gopi’nin bahnaglı yiyecekten yiyerek alay konusu olduğunu ve bu sene de aynı şeyi yapacaklarını söylerler. Urmi evde yaptığı bhanglı laddoları bayram yerine getirir. Dawal onlardan bir tanesini çıkarır ve Urmi’den yemesini ister. Urmi yememek için bahaneler üretirken Koki gelir ve ondan yemesini ister. Urmi kazdığı kuyuya düşer ve laddodan yer. Masum 31 Temmuz Özeti başlıyor.

Masum 131. Bölüm Özeti

Urmi hemen Gopi’ye de bir tane laddo verir ve yemesini ister. Gopi tam yemek üzereyken Koki’nin çağrısıyla irkilir. Raşi Jigar’a gider ve mutlu Holi diler. Ona renk uygularken Jigar da ona karşılık verir. Bu sırada Ahem onları gözetliyor ve Gopi’nin nerde olduğunu merak ediyor. Gopi’ye renk uygulamak istiyor. Bası kadınlar Gopi’ye neden kocasına renk uygulamadığını sorar. Gopi Ahem’in renkleri sevmediğini belirtir. Urmi bahngın etkisine girer ve Kinjal’in biletinden bağırarak bahseder. Raşi’yle sağır mısın diye dalga geçer.

Ahem ve Gopi karşılaşırlar. Gopi elinden tuttuğu laddoyu Urmi yapmış diyerek Ahem’e verir. Ahem laddoyu yerken Koki’nin Gopi’yi çağırdığını duyarlar. Urmi’nin bağırması Raşi’yi rahatsız eder. Urmi ve Raşi paranın olduğu yere giderken onları gözetleyen Kinjal de takibe başlar. Ancak laddoları fazla kaçıran Dawal onu durdurur ve seni çok seviyorum diye bağırır. Kinjal onu bırakıp Urmi’nin peşine gider.1 2020 06 30T224519.584

Kinjal Raşi’nin odasına girince Raşi onun üzerine kapıyı kilitler. Raşi yeniden bahçeye gider. Ahem bhangın etkisiyle olacak dans ederken Gopi’yi şaşırtır. Jigar resim çekmek için makine almaya geldiğinde Kinjal’i içerde kaldığını fark eder ve onu kurtarır. Urmila para dolu çantasını alır ve onu bahçede bir yere gömer. Ahem’in Gopi ile bir araya gelmesi her defasında birileri tarafından engellenir. Jigar aile fotoğrafı çekmek ister. Hetal ve Koki’nin küs gibi durmaları Jigar’ın dikkatini çeker.

Jigar onlardan biraz gülmelerini isterken Ahem’den de Gopi’ye yakın durup sarılmasını ister. Ahem Gopi’ye sarılır ve o şekilde fotoğraj çekilirler. Ardından Ahem Gopi’ye bir şey söyleyeceğini açıklar. Gopi ona utangaç bir tavırla bakarken Ahem ne söyleyeceğimi unutum der ve karnının acıktığını belirtir. Gopi halledeceğini söyler ve ayrılır. Urmila çantayı nereye sakladığını Raşi’ye de söylemeyi düşünmüyor.2 2020 06 30T224518.901

Ahem Gopi’yi takip ediyor. Ona pembe renkte boya fırlatacaktır. Sonunda eve girerler. Burada Ahem Gopi’yi çeker ve üzerine düşer. Romantik anların yaşandığı sahne yatak odasına kadar devam eder. İkili yatağa birlikte düşerler. Ahem Gopi’yi öpüyor. Evet rüya değil sonunda Ahem Gopi’yi öptü. Bir süre sonra Gopi saçlarını tararken Ahem de uyurken gözükür. Gopi küpesinin olmadığını fark eder. Ahem’in yanındaki küpesini alıp dışarı gider. Masum 31 Temmuz Özeti sona erdi.

Not: Bu bölümlerdeki video kalitesi çok kötü olduğu için ancak bu kadar kalitede resim ekleye bildim. En güzel bölümlerde en kötü resimleri vermek istemezdim.

Masum 131. Bölüm Fragmanı