Ebrar Demirbilek Hercai’den Neden Ayrıldı? Hercai Gül Ölecek mi?

Türkiye’nin en sevilen çocuk oyuncularından Ebrar Demirbilek 50 bölüm kesintisiz olarak yer aldığı Hercai dizisinden ayrılmaya karar verdi. Atv ekranlarında artık pazar akşamları yayınlanmaya başlayan ve reytinglerinde belirli bir yükseliş yaşayarak rahatlayan Mia Yapım’ın sevilen dizisi Hercai’de önemli bir ayrılık yaşanacak. Şubat ayı içerisinde Hercai dizisinde Gül ölecek ve Ebrar Demirbilek diziden ayrılacak.

Ebrar Demirbilek Hercai’den Neden Ayrıldı?

Ebrar Demirbilek çekimleri Mardin’de yapılmaya devam eden Hercai dizisinde 3 sezondur yer alıyor. İlk okul 3. sınıf öğrencisi olan Ebrar Demirbilek Hercai dizisine başladığında ilkokul 1. sınıf öğrencisiydi. Dizinin çekimlerinin Mardin’de yapılması Ebrar Demirbilek’in eğitim hayatını da ciddi derece de olumsuz etkiledi. Bir yandan canlı derslere katılan bir yandan özel dersler alan Ebrar Demirbilek bir yandan da kaldığı otelden sete gitmekte ve her gün saatlerce yapılan çekimlerde sırasının gelmesini beklemekte.

hercai gul resimleri

Bu durum karşısında Ebrar Demirbilek’in ailesi de çok perişan olmuş durumda; bu nedenle de Ebrar Demirbilek Hercai dizisinden ayrılmak istediğini yapımcıya bildirdi. Ebrar Demirbilek Hercai dizisinden sonra İstanbul dışında çekilecek dizilerden gelen teklifleri de kabul etmeyecek. Ebrar Demirbilek Hercai’den sonra İstanbul’da çekimleri yapılacak yeni bir diziye geçecek. Mardin’de olmaktansa aile kendi evinde İstanbul’da olmayı Ebrar için daha uygun gördü.

Ebrar Demirbilek’in ailesi belki de hem İstanbul’da çekilecek hem de daha çok para kazanıp daha çok ön plana çıkabilecekleri başka bir dizi ile anlaştı ancak bu durumu şimdilik ne biz ne de bir başkası bilemez. Ebrar Demirbilek Hercai dizisinden ayırılma talebi yapımcı tarafından da olumlu olarak karşılandı.

Hercai Gül Ölecek mi?

Hercai setinden aldığımız bilgilere göre Hercai dizisinde Gül ölerek diziye veda edecek. Mart ayında yayınlanacak bir bölümde Gül’ün ölüm sahneleri izleyici ile buluşturacak ve bu ölüm Hercai izleyicisini hüzne boğacak. Gül’ün ölüm sahnesinin herkesi ağlatacağı da bize gelen bilgiler arasında.

Ebrar Demirbilek Hercaiden ayrildi

Ebrar Alya Demirbilek Kimdir?

30 Eylül, 2013 İstanbul doğumlu olan Ebrar Debirbilek 8 yaşının içindedir. Sen Benimsin dizisi ile oyunculuğa başlayan çocuk oyuncu Yalan Dünya, Çocuktan Al Haberi, Meleklerin Aşkı ve Vecihi Hür Kuş gibi projelerde yer aldıktan sonra Hercai dizisinde hayat verdiği Gül Şadoğlu karakteri ile ünlenmiştir.

Yorum yaz